Keivo Kõiv: heinaveo tempoga tiitel sülle ei kuku

Läinud pühapäeval algas Smiltenes Läti ja Balti autokrossi meistrivõistluste uus hooaeg. Bagide B600-klassis lõpetas võistluse kolmanda tulemusega Keivo Kõiv, kellel on tänavu eesmärk võita meistritiitel, kirjutas Rally.ee. Esikoha sai B600 klassis Beate Klipa, teine oli Valters Zīverts. „Kevadel saime soetada uue mootori ja lootsime saada natukene lisajõudu, millest eelmisel hooajal puudust tundsin. Loodetud sai aga

Kubija mändide all selgusid parimad jooksukrossis

Eile Kubijal peetud Võrumaa noorte meistrivõistlustel murdmaajooksus osales üle 550 jooksja. Kõige rohkem esikohti, seitse, võitsid Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi lapsed. Pildil on esimese jooksu start, kus rajale läksid D-klassi tüdrukud. Foto: Võrumaa spordiliit Võitjad. Juuniorid. Noormehed. 1000 m Ranet Kikkas (Parksepa KK). Neiud. 500 m Merli Ilves (Võru Kreutzwaldi G). 2000 m Annely Veidik (Antsla

Korvpallipronks läks kuperjanovlastele

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste pronksmedal kuulub tänavu Kuperjanovi JP meeskonnale, kes tänases 3.-4. koha mängus võitis Kuldres SK Urvaste 82:66 (34:30). Kuperjanovlaste kasuks viskas Martin Kulberg parimana 19 punkti, Urvaste resultatiivseim oli 21 silmaga Kaidar Taal. Kuperjanovi JP parimaks mängijaks meistrivõistlustel tunnistati Tanel Zupsman, SK Urvaste meestest sai sama au osaliseks Eiko Roosimaa. Pronksimeeskonda kuulusid peale

Aigar Leok Sardiinias kaheksas

Itaalias Sardiinia saare Iglesiase väikelinna ümbruses nädalavahetusel toimunud Itaalia meistrivõistluste teisel etapil sai Agar Leok (TM) mõlemal päeval üldarvestuses kaheksanda koha. Esimesel päeval, kus päikseline ilm vaheldus vihmahoogudega, sõideti kolme katset kolm ringi ning Leoki näitas enamasti aegu esikümnes. Absoluutarvestuses kuulus talle lõpuks kaheksas koht, Stranieri-klassis ehk välismaalaste arvestuses oli Võrumaalt pärit motomees kuues. Esikoha

Eliise Hollas sai koondisekutse

Äsja lõppenud Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel Famila/Võru VK naiskonnas pronksi võitnud ja meistrivõistluste sümboolsesse koosseisu valitud temporündaja Eliise Hollas sõidab homme Eesti koondisega Rootsi, kus peetakse kaks maavõistlusmängu ja üks treeningkohtumine sealse koondisega. Peeter Vahtra juhendatav Eesti koondis valmistub 9.-11. maini Montenegros toimuvaks EMi valikturniiriks, kus peale võõrustajate tuleb mängida veel Bosnia ja Hertsegoviina ning Leeduga.

Famila/Võru VK võrkpallinaiskonna peatreener Raivo Jeenas: pronksmedali tõi meile võru hing

Famila/Võru VK ja Tartu Ülikool/Eedeni vahelise ülimalt tasavägise Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste pronksiseeria kallutas võrulannade kasuks hingestatud mäng otsustavatel hetkedel. „Võru hing,” vastas Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas küsimusele, mis sai medalimängudes otsustavaks. „Ta tõesti oli meil olemas kohati.” Võrulannade jaoks positiivselt lõppenud pronksiseeria kõik kolm mängu venisid viiegeimiseks. „Hästi võrdsed naiskonnad. Kui kahes esimeses mängus

Karel Kutsar võistles Hollandis ja Belgias

Sahkar KTM Racingi tiimi sõitev Võru noormees Karel Kutsar (pildil) teenis nädalavahetusel punkte nii Hollandi kui ka Belgia motokrossi meistrivõistlustel. Hollandi meistrivõistluste kolmas etapp peeti laupäeval Axeli liivarajal. MX2-klassi kvalifikatsioonis 19. aja sõitnud Kutsar sai esimeses võistlussõidus stardist korralikult minema, kuid kaotas siis kohti. Sõidu teises poolega võitles ta end lõpuks 15. kohale. Teises sõidus

Eesti noormehed pääsesid järgmisse valikringi

Eesti kuni 20aastaste noormeeste võrkpallikoondis, kus mängis Joonas Popman ja abitreeneriks Marko Mett, sai Tallinnas peetud EMi valikturniiril teise koha ning jätkab valikmänge juulis. Eile, turniiri viimasel päeval kaotas Eesti valikgrupi võitjaks tulnud ja oste finaalturniirile pääsenud Venemaale 0:3 (Popman 6 punkti). Enne seda alistati Läti 3:2 (Popman 9 punkti) ja Iisrael samuti 3:2 (Popman