Võrumaa KK astus sammu Final Fouri suunas

Võrumaa KK korvpallimeeskond astus sammu Eesti esiliiga finaalturniiri suunas, kui alistas täna Parksepas veerandfinaalseeria esimeses mängus Tamsalu Los Toros/Minu Vine 75:68. Esinelikusse pääsuks on vaja vastased alistada veel teiselgi korral. Alagrupiturniiril Tamsalu meeskonnast 77:76 ja 94:85 jagu saanud võrulased ei saanud täna oma mängu kuidagi käima ning leidsid end viiendal mänguminutil 1:11 kaotusseisust. Siis hakkasid

Kalev/Cramo alistas Võrus Valga meeskonna

Võrus peeti täna Eesti meeste korvpalli meistriliiga mäng, milles BC Kalev/Cramo alistas Valga/Maks&Mooritsa 83:56 (42:26). Võitjatest oli 18 punktiga resultatiivsem Indrek Kajupank, kaotajaist 20 silmaga Kristjan Evart. Võrust pärit Robert Peterson mängis Valga meeskonna eest 31 minutit ja viskas viis punkti.

Võru LTSi lauatennisemeeskond pääses
II liiga üleminekumängudele

Võru LTS saavutas Eesti võistkondlike lauatennisemeistrivõistluste III liiga turniiril teise koha ning pääses II liiga üleminekuturniirile. Laupäeval Kadrinas, III liiga viimasel mängupäeval, tuli võrulastel mängida teiste esineliku meeskondadega. III liiga võitjaks tulnud Tartu LTK PIPO/EMÜ SK-le kaotati küll 1:4, aga liigas kolmandaks tulnud Sillamäe Kalevist saadi jagu 4:0 ja neljandaks jäänud Tartu SS Kalevi II

Kerttu Jallai ja Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond pääsesid Nordea ühisliiga finaalturniirile

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond, kus mängib ka Võrust pärit Kerttu Jallai, alistas korvpalli Nordea ühisliiga play-offis Läti Ülikooli 81:52 ja 78:47 ning pääses eeloleval nädalavahetusel Tallinnas peetavale kuue naiskonna finaalturniirile. Jallai viskas esimeses mängus 15 punkti, võttis 11 lauapalli ja andis 7 resultatiivset söötu, eile peetud teises mängus sai ta kirja 16 punkti ja 9 lauapalli.