Aigar Leok oli enduro MMi avaetapil seitsmes

Hispaanias Seguros alanud enduro MMil sai Aigar Leok tänasel esimesel etapil E3-klassis seitsmenda koha. „Kuna E3 klassis on konkurents üsikümnes väga tihe ja ise tegin paar apsakat, siis olingi seitsmes. Aga 15 etappi on veel hooajal veel minna, seega võimalused hooaja lõpus kõrgele kohale tulla on ikka head,” jäi Leok optimistlikuks. TMi tehasetiimi esindav Võrumaal

Veiko Kärbla võistles edukalt kulturismis

Eile Tartus toimunud Lõuna-Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis võitis kulturismis kuni 80 kg kaaluvate algajate kategoorias esikoha võrulane Veiko Kärbla. Absoluutarvestuses, kus parim oli Janar Rückenberg, oli Kärbla viies. Kulturistid laval, Veiko Kärbla on vasakult teine. Foto: Mad Momenst Media

Rene Zahkna saavutas Rootsis teise koha

Östersundis toimuvatel Rootsi meistrivõistlustel laskesuusatamises tõusis Rene Zahkna täna 20-21aasaste noormeeste jälitussõidus viiendalt stardipositsioonilt hõbemedalile. Esikoha võitnud võistkonnakaaslasele Johan Talihärmale kaotas ta veidi vähem kui kahe minutiga. 18-19aastaste neidude jälitussõidus jõudis Regina Oja finišisse üheksandana.

Navi sai esimeses liigamängus kirja kaotuse

Navi Vutiselts alustas tänavusi Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni mänge täna Põlvas 0:2 kaotusega Tõrva JK-le. Võrumaa meeskond pidi täna läbi ajama 11 mehega ehk ilma vahetusteta. Esimesel poolajal oli mäng võrdne, kumbki meeskond väravaid ei löönud. „Eks meil natuke raskem [oli]. Kui tead, et vahetusi ei ole, siis pidime ikka tagasi hoidma,” ütles Navi