Võrumaa mäesuusatajad võistlesid Rootsis

Rootsis Tärnabys nädalavahetusel toimunud FISi laste mäesuusatamisvõistlusel osalesid Põhjamaade ja Venemaa noorte kõrval ka Eesti mäesuusatajad, nende seas mitu võrulast. Kõige paremini läks neist Johanna Udrasel, kes U12 tüdrukute suurslaalomis saavutas viienda koha. Slaalomis oli ta 12. U14 poistest sai Karl Sebastian Dremljuga suurslaalomis 19. ja slaalomis 12. koha, Robin Reismann vastavalt 23. ja 16.

Parksepa SK/Võru A-klassi korvpallimeeskond jätkab mängudega 7.-10. kohani

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond sai Eesti A-klassi noormeeste korvpallimeistrivõistlustel vahegrupis teise koha ja jätkab nüüd mänge 7.-10. kohani. Läinud nädala lõpus peetud vahegrupi teise ringi mängudes kaotas Parksepa SK/Võru esikuuikusse pääsenud KA Tallinna Kalev I meeskonnale 68:95 (29:54; Andre Treial 23, Veiko Maidla 19 punkti), võitis aga KK Hito 84:77 (30:43; Treial 32, Maidla ja Ervin

Esikoht nii endurosprindis kui ka kestvuskrossis

Martin Leok (TM) võitis üleeile Leedus Vievises endurosprindi Balti karikavõistluste etapil E2-klassis esikoha. Teiseks tulnud leedulast Arunas Gelažinskast edestas ta 13,3 sekundiga. Päev hiljem võistles Leok juba Valgamaal Vilaski krossirajal peetud Eesti kesvtuskrossi meistrivõistluste esimesel etapil, kus võitis soolotsiklite sõidu ning asus sarja E2-klassis juhtima. Juba kahetunnise võistluse esimesel ringil juhtohjad haaranud Võrumaa motomehe ülekaal