Võru naiskonnal ei õnnestunud poolfinaalseeria esimeses mängus trammi alt välja tulla

Famila/Võru VK ja TTÜ võrkpallinaiskonnad pidasid täna Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria esimeses mängus maha viiegeimise lahingu. Võrulannad jõudsid 0:2 kaotusseisust küll 2:2 viigini, aga võitjana väljusid heitlusest ikkagi tehnikatudengid. Tallinnas TTÜ spordihoones toimunud kohtumise kaks esimest geimi kuulusid numbritega 25:17 ja 25:23 väljakuperenaistele. Kolmandas geimis pääses pärast 14:14 viigiseisu paari punktiga ette Võru naiskond, edu enam

Võrkpalli miniliiga võitsid Võrumaal
Kreutzwaldi gümnaasiumi poisid

Võru maakonna kuni 6. klasside poiste meistriks võrkpallis ja EVFi miniliiga Võrumaa võitjaks tuli täna Võru spordikeskuses peetud turniiril Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi meeskond koosseisus (vasakult) Henrich Tuvik, Karl Robin Kägo, Harry Lusbo, Franco Taaber ja Kristjan Peterson. Poiste juhendaja on Argo Käpa. Teise koha sai Kääpa põhikool ja kolmanda koha Vastseliina gümnaasium. Foto: Võrumaa spordiliit

Algavad tänavused orienteerumiskolmapäevakud

Täna algab järjekordne Võrumaa orienteerumiskolmapäevakute hooaeg. 2014. aasta esimene kolmapäevak toimub Kubija tervisespordikeskuses. Start on avatud kella 15-19, öiseks orienteerumiseks kella 21-21.30. OK Võru korraldatavad kolmapäevakud toimuvad regulaarselt iga nädal kuni mai lõpuni, korra (siis teisipäeval ja Lätis) ka juunis ning alates 13. augustist taas igal kolmapäeval kuni 11. oktoobrini.