Võrulane osales Guinnessi rekordi püstitamisel

Võrust pärit jalgpallur Tarvo Kunz (22), kes õpib Inglismaal Oxford Brookesi ülikoolis, osales mõne päeva eest 45 tunni pikkusel heategevuslikul saalijalgpallimatšil, mis peaks jõudma Guinnessi rekordite raamatusse. Vahetpidamata 45 tundi kestnud mängus alistas Oxford Brookes FC Futsole’i meeskonna 804:776. Kunz oli platsil umbes 22 tundi ja lõi selle ajaga 76 väravat. Lähiajal esitatakse avaldus rekordi

Tüdrukute miniliiga võitis Võru Kesklinna kool

Võru maakonna kuni 6. klasside tüdrukute meistriks võrkpallis ja miniliiga võitjaks tuli Võru Kesklinna kooli naiskond. Õpetaja Liia Kiiropi juhendamisel jõudsid esikohavõiduni Kerli Kubi, Getriin Meister, Mirjam Kivimäe, Karmen Lennuk, Lisette Kallas ja Marleen Mälton. Teise koha sai täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril Võru Kreutzwaldi gümnaasium ja kolmanda koha Võru 1. põhikool. Foto: Võrumaa spordiliit

Algavad Võrumaa võrkpallimeistrivõistlused

Täna kell 17.30 lähevad Võru spordikeskuses tänavuste Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste esimeses mängus vastamisi Eesti Pagar I ja Võru spordikool II. Meister selgub 27. aprillil. Lisaks eelnimetatud kahele meeskonnale, kes aasta tagasi said meistrivõistlustel vastavalt teise ja kuuenda koha, mängivad II alagrupis veel Võru spordikool I (3.) ja SK Roosu (7.), I alagrupis aga tiitlikaitsja SK