Lõpusekundite võit Tamsalus lunastas Võrumaa meeskonnale pääsme esiliiga finaalturniirile

Võrumaa KK alistas Tamsalu Los Toros/Minu Vine Eesti esiliiga veerandfinaalseerias teiselgi korral, täna võõrsil 66:65, ja pääses liiga finaalturniirile. Viimati mängiti Final Fouris 2010. aastal, kui esiliiga ka võideti. Suurema osa kohtumisest juhtis Võrumaa meeskond, aga lõpus mäng tasakaalustus ja kaks minuti enne lõppu oli tablool viik 63:63. Jano Kunts realiseeris kahest vabaviskest ühe, vasturünnakul

Navi Vutiselts piirdus väikeses karikasarjas
ka kuuendal katsel vaid ühe mänguga

Navi Vutiselts kaotas täna Põlvas peetud Eesti väikeste karikavõistluste 1/64-finaali kohtumises samuti III liigas mängivale Tallinna SK Dniprole 1:5 (1:1). 2009. aastast väikestel karikavõistlustel osalev Navi Vutiselts pole sel võistlusel võitnud veel ühtegi mängu. Kõigil kuuel aastal on meeskond konkurentsist langenud juba avakohtumise järel. Navi meeskonna eestvedaja Jaanus Trolla sõnul ei saa tänase tulemusega rahule

Timo ja Lauri Sild said EMil ka tavaraja finaali, edasi pääses ka Kerstin Uiboupin

Timo ja Lauri Sild pääsesid EMil Portugalis mõlemad tänasest tavaraja kvalifikatsioonist edasi lõppvõistlusele. Timo Sild sai oma grupis neljanda ning Lauri Sild kümnenda koha. Grupide võitjatele, austerlasele Gernot Kerschbaumerile ja rootslasele William Lindile kaotasid nad vastavalt 1.13 ja 5.21. Naiste konkurentsis oli Kerstin Uiboupin oma grupis 13. ja pääses samuti finaali, mis joostakse EMil teisipäeval,

Uus treener nimetas Robert Tähe ja Henri Treiali Eesti võrkpallikoondise kandidaatide hulka

Eesti meeste võrkpallikoondise vastne peatreener Gheorghe Cretu nimetas eile 22 rahvusmeeskonna kandidaati, kes hakkavad valmistuma mais toimuvaks EMi valiksarjaks. Väljavalitute seas on ka kaks Võrust pärit mängijat. Kui nurgaründaja Robert Täht on varemgi koondises mänginud, siis temporündaja Henri Treial on kandidaatide seas esmakordselt. Mõlemad noormehed mängivad Bigbank Tartu meeskonnas.