Aigar Leok tuli Portugalis MM-etapil viiendaks

Aigar Leok sai täna Portugalis enduro MM-etapil E3-klassis viienda koha. TMi tsikliga sõitvat Võrumaa motomeest edestasid hispaanlane Ivan Cervantes (KTM), austraallane Matthew Phillips (KTM), prantslane Mathias Bellino (Husqvarna) ja soomlane Matti Seistola (Sherco). Võitjaks tulnud Cervantesile, kes on ka MMi liider, kaotas Leok 1.11,03ga. Homme on Portugalis teine võistluspäev. Aigar Leok. Foto: Enduro-abc.com

Vastseliina FC Aspen kaotas FC Tartule

Vastseliina FC Aspen kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni teises voorus Põlvas FC Tartule 0:2 (0:1) ja pole oma punktiarvet veel avanud. Nädala pärast, järgmises voorus, on Võrumaa meeskonna vastaseks Tartu FC Merkuur, seegi mäng peetakse Põlvas.

Raido Ränkel sai Lapponia-hiihtol kuuenda koha

Raido Ränkel võistles esmaspäevast reedeni Soomes Lapponia-hiihtol, kus saavutas kolme võistluse kokkuvõttes kuuenda koha. Lapponia-hiihtol oli viie päeva jooksul kavas kolm suusamaratoni, pikkustega 60 km, 50 km ja 80 km. Ränkeli kohad olid neil vastavalt 11., kolmas ja viies. Kokkuvõttes võitjaks tulnud soomlasele Kari Varisele kaotas ta lõpuks veidi vähem kui kolme minutiga.

Antsla võitis Trendwoodi ja pääses finaali

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel võitis Antsla meeskond eile koduplatsil Trendwoodi 83:62 (35:32; Rainis Fomotškin 25 – Asso Uibo 19) ning kindlustas endale sellega vahegrupis 1.-5. kohani vähemalt teise koha ja pääsu finaali.