Portugalis raske kukkumise üle elanud Aigar Leok langes enduro MMil kuue parema seast välja

Aigar Leok (TM) pidi enduro MM-etapil Portugalis täna E3-klassis leppima vaid üheksanda kohaga ning langes MM-sarja kokkuvõttes seitsmendaks. Kiireim oli täna nagu eilegi hispaanlane Ivan Cervantes (KTM), esikolmikusse jõudsid veel soomlane Matti Seistola (Sherco) ja austraallane Matthew Phillips (KTM). Üheksanda koha saanud Leok kaotas Cervantesile ligi kolme minutiga. „Nädalavahetus oli kui ameerika mäed. Laupäev (Leok

Navi Vutiselts kaotas Põlvas Lootosele 0:3

Navi Vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna Põlvas sealsele FC Lootosele 0:3 (0:2). Väljakuperemehed avasid skoori juba mängu esimesel minutil ning saatsid palli Navi väravasse ka kohtumise 38. ja 75. minutil. „Vastased surusid päris kõvasti, eriti äärest tulid hästi söötudega üles. Me ei saanud oma mängujoonisega hakkama. Pidime mängima kaitsvalt, aga ikkagi mindi

Tanel Leoki punktisaak Trentino GP-l jäi napiks

Motokrossi MXGP-klassi MM-etapil Itaalias Arco di Trentos õnnestus TMi tehasetiimi esindaval Tanel Leokil (pildil) täna punkte teenida vaid teises sõidus, mille ta lõpetas 15. kohaga. Esimene sõit, mille võitis prantslane Gautier Paulin (Kawasaki), jäi Leokil 13. ringil ehk seitse ringi enne lõppu pooleli. Paulin edestas belglasi Clement Desalle’i (Suzuki) 2,3 ja Jeremy van Horebeeki (Yamaha)

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel
said selgeks kõik kohamängude paarid

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel alistas Parksepa SK/Võru täna Kuldres SK Urvaste 97:57 (45:25). Kaheksa kaugviset tabanud Andre Treial tõi võitjatele parimana 34 punkti, kaotajaist oli 23 silmaga resultatiivseim Avo Kirsbaum. Vahegrupis 1.-5. kohani on pidada küll veel kaks mängu, aga juba on selge, et meistrivõistluste kullalahingus lähevad 26. aprillil vastamisi tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru ja Antsla ning

Famila/Võru VK peab leppima pronksimängudega

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel kaotas Famila/Võru VK täna koduplatsil TTÜ naiskonnale, mis tähendab, et mullu hõbemedali võitnud võrulannadel tuleb tänavu tuleb leppida 3.-4. koha mängudega. Kui seeria esimene mäng kaotati Tallinnas 2:3, siis täna jäädi kodus alla 0:3. „Vastased olid täna igas mänguelemendis üle. Ainult Eliise Hollas, pärast seda kui vahetus sai diagonaali kohale tehtud, õigustas

Bigbank Tartu tuli Eesti meistriks, kuldmedali
said kaela ka Robert Täht ja Henri Treial

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalseerias võitis Bigbank Tartu tiitlikaitsja Tallinna Selveri mängudega 4:1 ning Eesti meistriks krooniti ka Võrust pärit võrkpallurid Robert Täht ja Henri Treial. Tänases, seeria viimaseks jäänud mängus jäi Bigbank Tartu peale 3:0. Robert Täht tõi tartlastele 12 ja koguni kuus blokipunkti kogunud Henri Treial 11 silma. Enamat suutsid võitjatest vaid Renee Teppan

Lasnamäe Ajaxi alistanud Võru JK teenis
II liigas hooaja esimesed võidupunktid

Võru JK tänane Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjatsooni teise vooru mäng Lasnamäe FC Ajaxiga andis 1:0 võidu ja hooaja esimesed kolm punkti võrulastele. „Võrdne mäng, hästi palju keskväljavõitlust. Motiveeritus oli meestel väga hea ja võitlesime esimesest minutist viimaseni. Vastane oli ka ehk grammike nõrgem kui avavoorus Luunja,” kommenteeris Võru meeskonna mängiv treener Tauno Kikas. „Plats