Timo Sild sai EMi lühirajal seitsmenda koha

Timo Sild tuli täna Portugalis orienteerumise EMil lühirajal seitsmendaks. 26aastase Võrust pärit orienteeruja saavutus on eestlaste kõrgeim individuaalne koht Euroopa meistrivõistlustel pärast Olle Kärneri pronksi 2006. aastal Otepääl. Palmela lähistel toiminud võistlustel lubasid tehniliselt lihtsad rajad ja hõreda taimkattega maastik arendada väga suuri kiirusi ning ei andestanud vähimaidki eksimusi. 7,9 km pikkusel rajal noppisid medalid

Peko Kevadelt OK Võrule neli esikohta

Nädalavahetusel Põlvamaal Korsapalos toimunud võistlusel Peko Kevad võitsid OK Võru orienteerujatest kahe päeva kokkuvõttes esikoha Janek Piirisild (M18), Anti Sõukand (M21B), Marianne Haug (M18) ja Inga Siegert (N21B). Hando Allmann (M14), Tõnis Jäädmaa (M12) ja Silvia Luup (N18) saavutasid teise ning Lauri Pähn (M16), Olev Piirisild (M10NR), Georg Sooberg (M70), Eva Piirisild (N8NR) ja Marika

Rei poisid võitsid Zeni kevadturniiril kolm esikohta

Laupäeval Tartus peetud klubi Zen kevadturniiril saavutasid B-klassis kehakaalus kuni 50 kg kaksikvõidu Võru Rei poisid Henri Neeve ja Märt Uibo. C-klassis tõi Reile esikoha Richard Lepp (-30 kg) ja D-klassis Sten Madis Ilves (-30 kg), neist esimene sai lisaks kolmanda koha D-klassis. C-klassis tulid kolmandaks Robin Soe (-46 kg) ja Randel Päästel (-42 kg).