Raido Ränkel jätkab Eesti suusakoondises

Eesti suusaliidu murdmaakomitee määras järgmiseks hooajaks koondisse kuus suusatajat, kelle seas on ka võrulane Raido Ränkel. Distantsisõitjatest on koondises veel Aivar Rehemaa, Karel Tammjärv ja Algo Kärp ning sprinteritest Peeter Kümmel ja Siim Sellis. Koondislastele tagatakse ettevalmistus uueks hooajaks – kaks liustikulaagrit ja esimese lume laager.

Võru U18 noormehed Eestis kümnendad

Võru spordikooli U18 võrkpallimeeskond sai Eesti meistrivõistluste II finaalgrupis neljanda ehk üldjärjestuses kümnenda koha. Nädalavahetusel Põltsamaal toimunud turniiril kaotasid Võru poisid Viljandi spordikoolile 2:3 ja Põltsamaa spordikoolile 1:3, Tallinna Selver alistati 3:2, Pärnu VK/SK II 3:0 ja Rakvere spordikool samuti 3:0. Turniiri võitis Viljandi. Selver, Põltsamaa ja Võru kogusid võrdse arvu võitu, „surnud ring” järjestas

Võrumaa lauatennisesarja võitjaks tuli Mart Pae

Pühapäeval peeti Võru spordikeskuses tänavuse Võrumaa lauatennisesarja viimane etapp, kus Mart Pae vormistas endale esikohaga ka kogu sarja üldvõidu. Eesti reitingus 44. kohal olev 18aastane tartlane võitis karikasarja neljast etapist kõik kolm, kus kaasa lõi. Pühapäeval püüdis tema etapivõitu nurjata küll vend Mihkel Pae, aga see ei õnnestunud, Mart Pae jäi finaalis lõpuks ikkagi 3:2

Puiga APSi poistele C2-klassis 20. koht

Puiga APSi korvpallipoisid lõpetasid Eesti C2-klassi meistrivõistluste vahegrupiturniiri 11.-24. kohani viie võidu ja kaheksa kaotusega, mis andis meeskonnale meistrivõistluste kokkuvõttes 20. koha. Lisaks alagrupist kaasavõetule võitsid Puiga poisid vahegrupis Saku KK 41:38, KK Pärnu 43:38 ja T. Soku KK 51:47 ning kaotasid KK Tallinn/Tallinna Kalevile 45:63, Nõmme SK-le 35:65, BC Kalev/Cramole 32:67, Keila korvpallikoolile 34:60,