Kerttu Jallai ja Tallinna Ülikool pääsesid finaali

Kerttu Jallai aitas Tallinna Ülikooli korvpallinaiskonna Eesti meistrivõistluste finaali, kus minnakse vastamisi Eclex/1182-ga. Tallinna Ülikool alistas täna poolfinaalseeria teises mängus Audentese SG/Noortekoondise 81:52 ning Jallai sai kirja 12 silma, 7 lauapalli ja 7 vaheltlõiget. Seeria esimeses mängus olid Tallinna Ülikooli naiskonna võidunumbrid 52:48 ja siis kogunes Jallai arvele 11 punkti.

Võrumaa 10.-12. klasside võrkpallimeistriks tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi meeskond

Võrumaa 10.-12. klasside meistriks võrkpallis tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi meeskond (pildil), kus mängisid Kevin Kaaristo, Joonas Popman, Markus Külaviir, Otto Abel, Ott Karu, Toni Nurmeots, Emil Haljend ja Timo Kuus, poiste juhendaja on Argo Käpa. Täna Võru spordikeskuses peetud turniiril jõudsid esikolmikusse veel Parksepa keskkool ja Vastseliina gümnaasium. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Rene Tarend jõudis EM-etapil punktikohale

Hollandis Ossi raskel liivasel krossirajal algasid eile tänavused quadracerite Euroopa meistrivõistlused, kus stardis oli ka Antsla valla mees Rene Tarend. Kvalifikatsioonis sõitis ta seal välja 26. aja, kaotades hollandlasele Mike van Grinsvenile 27 sekundiga. Hollandalne võitis ka mõlemad võistlussõidud. Tarend lõpetas esimese sõidu 22. kohaga, kaotades võitjale kahe ringiga. Teises sõidus ületas Tarend finišijoone 20.

Han Henrik Piho: oleks vaja keskkonnavahetust

Kahevõistlejatest vendade Han Hendrik ja Kail Piho jaoks oli lõppenud hooaega paigalseisu kui mitte lausa tagasimineku hooaeg. Nüüd on isekeskis analüüs tehtud. „Kuna Eestis on segased ajad, siis on plaan minna välismaale treenima ja õppima. Oleks vaja keskkonnavahetust ning minna harjutama koos tugevamatega. Meil on variandid olemas ja läbirääkimised käivad,” ütles Han Hendrik Piho Vikerraadiole.

EOK valis Han Hendrik Piho oma järelkasvuprojekti

Eesti Olümpiakomitee (EOK) valis järelkasvuprojekti „Märka järgnevat põlvkonda” 2014. aasta koosseisu suve- ja taliolümpiaalade ning mitteolümpiaalade peale kokku 25 noort sportlast, kellele lisanduvad veel kuus pallimängualade sportlast ja üks võistkond. Väljavalitute seas on ka Võrumaa kahevõistleja Han Hendrik Piho. Sportlaste vahel läheb jagamisele 57 000 euro suurune stipendiumifond.

PM: Tanel Leok võitleb vastaste ja vigastusega

Talve lõpus operatsioonil käinud Tanel Leoki põlv oli juba paranemas, kui ta pühapäeval Itaalias Trentinos peetud MM-sarja neljandal etapil lõi selle sõidu käigus vastu maad ja tegi liigsele nii palju viga, et pidi esimese sõidu katkestama ja teiseks stardiks valuvaigisteid neelama, kirjutas Postimees. Loe Postimehest!

Varstu võrkpallurid tulid EKSLi turniiril kolmandaks

Varstu keskkooli võistkond saavutasid Eesti koolispordiliidu 6.-9. klassi segavõrkpalli (neli poissi ja kaks tüdrukut) meistrivõistlustel kRõngu keskkooli ja Suure-Jaani gümnaasiumi järel olmanda koha. Võistkonnas mängisid Iris Arumäe, Reili Jäädmaa, Jaanika, Armulik, Kervin Adamson, Kevin Leer, Kevin Koha, Egert Veinberg ja Jaanus Mitt, juhendaja on Anne Kibal. Foto: Facebook