Vastseliina FC Aspenil jäi punktiarve avamata

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas debüteeriv Vastseliina FC Aspen ei suutnud ka kolmanda mänguga oma punktiarvet avada, täna jäädi Põlvas 1:2 alla Tartu FC Merkuurile. Merkuur asus kohe algusest peale pressima, Aspen oma mängu käima ei saanud ja pidi enamasti pikka palli ette lööma. Umbes pooletunnise mängu järel avas Merkuur skoori. „Tugeva pealelöögi seekord meie väravavahiks

Võrumaa KK mängus nappis särtsu ja esiliiga pronksmedalist tuli suu puhtaks pühkida

Võrumaa KK kaotas täna Kohilas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste 3.-4. koha mängus Tartu Kalev/Estikole 76:79. Kohtumise esimene poolaeg möödus punkt-punkti-mängus, vaheajale mindi tartlaste 39:35 eduseisus. Teise poolaja algul suutis Kalev/Estiko korraks kuue punktiga ette minna, siis tegid vahe tasa ja läksid omakorda 55:50 juhtima, ent enne viimase mänguperioodi algust oli tablool jälle viik – 55:55. Viis

Võhandu maratoni võitis Jonas Ragauskas

Täna toimunud 9. Võhandu maratoni võitis Leedu ühesüstamees Jonas Ragauskas, kel kulus Võrust Tamula järvelt Räpina külje alla Võõpsuni sõitmiseks (umbes 100 km) aega 9:05.10. Teisena lõpetanud tšehh Jan Pazourek kaotas Ragauskasele 4.42ga, kolmanda koha saanud Indrek Kermon juba 20 minutiga. Mullu võitis Ragauskas Võhandu maratonil esikoha kahesüstal koos Sigitas Bulovasega. Võhandu maratonil startis tänavu

Võru JK sundis Legioni duubli alistuma

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel võitis Võru JK täna võõrsil Tallinna JK Legioni duubli kindlalt 4:1 (2:0) ja tõusis II liiga ida-põhjatsoonis kolmandaks. „Algus oli rabe, aga kui oma mängu käima saime, ega siis vastastel erilisi võimalusi ei tekkinudki. Ju nad tulid väheke mütsiga lööma ka, ja kui siis kaotusseisus jäid, läksid kohati päris närvi, nii et kollaseid

Meestepõuas Navi pidi vastu võtma napi kaotuse

Navi Vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna Väimelas FC Otepääle 0:1 (0:0) ning on endiselt nulli peal. Navi meeskonna eestvedaja Jaanus Trolla sõnul oli esimene poolaeg võimaluste poolest enam-vähem võrdne, kuigi Otepää lükkas söötu paremini. Navi poolelt lõi Tauri Maidla korra 30 meetrilt latti, kaks head võimalust oli ka Revo Roobil. Teisel poolajal