ERR: Timo Sild on vigadest õppinud

Portugalis toimunud orienteerumise EMil Eesti parimana seitsmenda koha saanud Timo Sild on senisest enam pööranud tähelepanu treeningutejärgsele taastumisele ja see on toonud ka arenguhüppe, vahendab ERRi spordiportaal.

Võru poiss võidutses Zebra Cupi etapil

Raplas sõideti laupäeval noorte autospordisarja Zebra Cup – „Noored roolis 2014” tänavune kolmas etapp, kus vanemate poiste arvestuses saavutas kindla esikoha 14aastane Võru poiss Joosep Kikas, kes sõitis ka võistluste kiireima aja 1.20,75. Zebra Cup – „Noored roolis 2014” on autokooli Zebra, Tartu linna, Rannaküla jäärajakeskuse ja Eesti autospordiliidu rallikrossi komiteepoolt ellu kutsutud koostööprojekt, õpetamaks

Parksepa SK/Võru A-klassi meeskond võitis Tartus Ilmar Kullami ja Edgar Naaritsa mälestusturniiri

Parksepa SK/Võru A-klassi noormehed võitsid nädalavahetusel Tartus peetud 36. Ilmar Kullami ja Edgar Naaritsa mälestusturniiri korvpallis. 1995. aastal ja hiljem sündinud noormeeste turniiril alistasid võrulased laupäeval Haapsalu spordikooli 42:36 (Andre Treial 26, Veiko Maidla 9 punkti) ja Erkmaa korvpallikooli 63:45 (Treial 27 (7 kolmest), Maidla 18 (6)) ning eile KA Tallinna Kalevi 48:46 (Treial 25,

Kuldre korvpallipoisid saavutasid teist aastat järjest maapõhikoolide liigas teise koha

Kuldre kooli korvpallimeeskond saavutas teist aastat järjest Eesti koolispordiliidu 6.-9. klassi poiste maapõhikoolide liiga finaalturniiril teise koha. Eelmise nädala keskel Pärnumaal Uulus toimunud finaalturniiri alustasid Kuldre poisid 33:37 kaotusega Paikuse põhikoolile. Teises mängus alistati Paide ühisgümnaasium 39:24, mis kindlustas alagrupis teise koha. Esimese võistluspäeva õhtul võideti veel oma alagrupi võitnud Koigi põhikool 45:27 ning pääs

Eesti Pagar tuli võrkpalli rahvaliigas kolmandaks

Eesti Pagar VK (pildil) saavutas reedel Pärnus toimunud võrkpalli Credit24 rahvaliiga finaalturniiril B-tugevusgrupis nagu mullugi kolmanda koha. Poolfinaalis kaotasid võrulased Tallinna võistkonnale Valts 1:2, otsustavas kolmas geim 12:15. 3.-4. koha mängus alistas Eesti Pagar Tartumaa meeskonna Rock Down kindlalt 2:0. Finaalis võitis Valts teise pealinna meeskonna Reval Stone 2:1. Foto: erakogu

Team Rattapood Cupi avaetapilt kaks esikohta

Haanja rattaklubi ratturid alustasid eile Vokas mägirattasarja Team Rattapood Cup, mille esimesel etapil saavutati kaks esikohta. Ühe neist võitis oma vanuseklassi seenioride seas Tarmo Mõttus, teise naiste arvestuses tema tütar Mari-Liis Mõttus. „Olin esimest korda Mari-Liisiga ühes stardis. Arvan, et tal läks päris hästi, sest tavaliselt saan ma naised kõik ringiga kätte, aga teda sel