Võõrsil Tartu Ülikool/Eedeni alistanud Võru võrkpallinaiskonna medalilootused jäid ellu

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alistas Eesti meistrivõistluste pronksiseeria teises mängus täna võõrsil Tartu Ülikool/Eedeni 3:2 ja viigistas üldseisu 1:1. Otsustav mäng peetakse pühapäeval Võrus. Esimeses geimis käis seisuni 14:14 punkt-punkti-mäng, siis õnnestus 21:15 ette rebida Võru naiskonnal. Väljakuperenaised jõudsid veel 24:24 viigini, aga Hippe Oimeti resultatiivne rünnak ja Margot Pähna blokipunkt andsid 26:24 geimivõidu ikkagi võrulannadele.

Võrumaa pikamaajooksusari algas ümber Vaskna järve jooksuga, mille võitis Ivar Ivanov

18. ümber Vaskna järve jooksu, mis ka Võrumaa pikamaajooksusarja avaetapp, võitis nii nagu mullugi Ivar Ivanov. 29aastane Võru jooksumees läbis umbes seitsme kilomeetri pikkuse distantsi eile õhtul ajaga 22.47,1 ehk ligi pool minutit kiiremini kui aasta tagasi. Jooksusarja mulluse üldvõitja järel lõpetasid esikolmikus Anti Puustus (+4,0) Tartumaalt ja Raido Mitt Põlvast (+23,3). Neljandana jõudis finišisse

Parksepa SK/Võru võitis Kuperjanovi JPd

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste eelviimases vahegrupimängus alistas Parksepa SK/Võru eile Puigal Kuperjanovi JP 100:86 (51:40; Fredi Parker 24 – Tanel Zupsman 20) ning lõpetas vahegrupiturniiri 1.-5. kohani seitsme võidu ja ühe kaotuse ning esikohaga. Meistrivõistluste esikohamängus, mis peetakse laupäeval Puigal, on tiitlikaitsja vastaseks Antsla.