Esikoht Kreutzwaldi gümnaasiumi neidudele

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võrkpallinaiskond (pildil), kus mängsid Haide Haring, Liisa Koreinik, Anett Hollas, Lii Lepp, Kreeta Kallion, Heleene Hollas ja Anna-Liisa Mander, võitis Võrumaa 10.-12. klasside neidude meistrivõistlused. Täna Võru Kreutzwaldi tänavav spordisaalis peetud turniiril sai teise koha Parksepa keskkool ja kolmanda koha Antsla gümnaasium. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused

Danpower Võru/Noortekoondis teeb
juunioride EMi valikturniiril eksami

Homsest kuni pühapäevani peetakse Tallinnas juunioride võrkpalli EMi teise ringi valikturniir, mis annab omal moel hinnagu ka sel hooajal Schenker liigas mänginud Danpower Võru/Noortekoondisele. „Ühegi võiduni noormehed [Schenker liigas] ei jõudnud, kuid kogemusi ja mängukindlust hangiti tublisti juurde,” ütles Eesti juunioride koondise treener Raul Reiter Volley.ee vahendusel. EMi valikturniir on tema sõnul kui küpsuseksam, kus

7.-9. klassi poiste võrkpallikulla võitis
Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi meeskond

Võrumaa 7.-9. klasside poiste võrkpallimeistriks tuli täna Kääpa koolis peetud turniiril Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond, esikolmikusse jõudsid veel Võru Kesklinna kool ja Varstu keskkool. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkonnas (pildil) mängisid Rasmus Rohumets, Karel Räppo, Raimond Vink, Edvin Raag, Martti Klemets, Kaspar-Oskar Kramp, Priit Tigane ja Andreas Kaaver, poisse juhendas Kaidur Kukk. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused

Algas Premium 7 temposõidu karikasari

Eile Kambjas toimunud Premium 7 temposõidu karikasarja esimesel etapil sai Haanja rattaklubi sõitjatest üldarvestuses parimana Rajko Rattur 13. koha, seenior 1 klassis oli ta kolmas. Mari-Liis Mõttus tuli naisjuunioride seas teiseks, Georg Kõivumägi meesjuunioridest viiendaks ja Tarmo Mõttus seenior 2 klassis kuuendaks. Karikasarjas on kavas viis etappi.

Kuperjanovlased võitsid Trendwoodi

Võrumaa korvpallimeistrivõistluste vahegrupiturniiril 1.-5. kohani peeti eile viimane mäng, milles Kuperjanovi JP võitis Trendwoodi 114:51 (51:24; Tanel Zupsman 26 – Siim Kimask 17). Vahegrupiturniiri 1.-5. kohani lõplik tabel 1. Parksepa SK/Võru 7 võitu , 2. Antsla 6, 3. Kuperjanovi JP 4, 4. SK Urvaste 3, 5. Trendwood 0.