Navi Vutiselts kaotas suurelt liidrile

Navi Vutiselts kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas lõunatsooni liidriks olevale EMÜ SK meeskonnale võõrsil suurelt 0:6 (0:4) ning on nelja vooru järel endiselt punktideta. Võrumaa meeskond sai meeskonna napilt kokku ja oli taas sunnitud mängima vahetusteta, debüüdi tegi Rain Lantson. Juba 24. minutiks jäädi 0:4 kaotusseisu ning teisel poolajal tuli veel kaks korda pall

Võrumaa meeste võrkpallikulla võitis kolmeaastase vaheaja järel taas Rantipol

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalis võitis Rantipol Lasva valla 3:1. Võru spordikeskuses peetu mängu alustasid paremini Lasva valla mehed, kes võitsid esimese geimi 25:19. Seejärel langes kaalukauss aga ka 2011. aastal Võrumaa meistriks tulnud Rantipoli kasuks, kes võitis kolm järgmist geimi numbritega 25:14, 26:24 ja 25:16. Meistermeeskonda kuulusid Kaspar Maila, Karlis Klaar, Mirko Hani, Kaido Treima,

Tubli töö! Famila/Võru VK võrkpallinaiskond võitis Eesti meistrivõistlustel teist aastat järjest medali

Famila/Võru VK alistas Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste ülimalt tasavägise pronksiseeria otsustavas kolmandas kohtumises täna koduplatsil Tartu Ülikool/Eedeni 3:2. Võru naiskond jõudis medalivõiduni teist aastat järjest, mullu teeniti hõbe. Vahetult pärast kuperjanovlaste linnalahingut alanud pallilahing Võru spordikeskuses polnud kaitseväelaste omast vähem tuline ning nagu kahes eelmiseski kohtumises, läks mõlemalt poolt tõusude ja mõõneadega kulgenud mängus võitja selgitamiseks

FC Helios Võru sai IV liigas kirja teise viigipunkti

FC Helios Võru teenis IV liiga lõunatsooni teises voorus teise punkti, kui viigistas täna Väimelas 1:1 (0:1) eelmisel aastal veel III liigas mänginud Suure-Jaani Unitediga. Võru meeskond jäi esimese poolaja lõpus kaotusseisu. Viik sündis teise poolaja keskel, kui vastased lõid omavärava. FC Helios Võru treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli mäng oli võrdne ja momente jagus

Karatekad võistlesid Võrus Dragon Cupil

Eile Võrus toimunud rahvusvahelisel noorte karateturniiril Dragon Cup, mis oli ühtlasi ka Eesti Karate Liiga etapp, olid üheksa esikohaga edukaimad Tallinna klubi Jyonshinmon karatekad. Ainsa Võru Budokai võistlejana tatamil käinud Ilja Smetanin piirdus U14 poiste kehakaalus kuni 40 kg ühe matšiga. Tulemused