Keivo Kõiv: heinaveo tempoga tiitel sülle ei kuku

Läinud pühapäeval algas Smiltenes Läti ja Balti autokrossi meistrivõistluste uus hooaeg. Bagide B600-klassis lõpetas võistluse kolmanda tulemusega Keivo Kõiv, kellel on tänavu eesmärk võita meistritiitel, kirjutas Rally.ee. Esikoha sai B600 klassis Beate Klipa, teine oli Valters Zīverts. „Kevadel saime soetada uue mootori ja lootsime saada natukene lisajõudu, millest eelmisel hooajal puudust tundsin. Loodetud sai aga

Kubija mändide all selgusid parimad jooksukrossis

Eile Kubijal peetud Võrumaa noorte meistrivõistlustel murdmaajooksus osales üle 550 jooksja. Kõige rohkem esikohti, seitse, võitsid Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi lapsed. Pildil on esimese jooksu start, kus rajale läksid D-klassi tüdrukud. Foto: Võrumaa spordiliit Võitjad. Juuniorid. Noormehed. 1000 m Ranet Kikkas (Parksepa KK). Neiud. 500 m Merli Ilves (Võru Kreutzwaldi G). 2000 m Annely Veidik (Antsla