Lauri Sild võitis Balti meistrivõistlustel pronksi

Lauri Sild saavutas täna Leedus orienteerumisjooksu Balti meistrivõistlustel kolmanda koha. Kirde-Leedus, Zarasai huvitavatel maastikel toimunud võistlusel võidutses meeste 15,7 km pikkusel tavarajal ajaga 1:22.18 Dmitri Tsvetkov Peterburist. Leedulane Vilius Aleliunas kaotas talle 50 sekundiga ning Sild ühe minuti ja 12 sekundiga. Eestlasest jõudsid esikuuikusse veel Sander Vaher (5.) ja Olle Kärner (6.). OK Võru noortest

Eesti pääses EMi valikturniiri play-offi

Eesti meeste võrkpallikoondis, kuhu kuulusid ka Võrust pärit Robert Täht ja Henri Treial, sai täna Kreekas lõpule jõudnud EMi valikturniiril Slovakkia järel teise koha ning kohtub play-offis kas Rootsi või Türgiga. Eesti kaotas turniiril küll Slovakkiale 0:3, kuid alistas nii Kreeka 2:1 kui ka Ungari 3:1. Otse pääses finaalturniirile Slovakkia. Robert Täht mängis Kreekas kahes

III liiga Võrumaa jalgpalliderbi: võidunäljas
Navi Vutiselts sai FC Aspeni vastu oma tahtmise

Küsimus, kes on Võrumaa paremuselt teine jalgpallimeeskond II liigas mängiva Võru JK järel, on mõneks ajaks päevakorrast maas: Navi Vutiselts alistas täna Väimelas peetud III liiga Võrumaa derbis Vastseliina FC Aspeni kindlalt 4:2 (2:0). Navi Vutiseltsile oli see hooaja esimene võit. „Hea tulemus saavutati tänu heale koosseisule. Ilus ja hea oli vaadata, kuidas mehed mängisid,”

Noortesarja etapilt neli esikaheksakohta

Täna Rakveres toimunud noorte TV 10 Olümpiastarti sarja etapil jõudis esikaheksasse neli Võrumaa noort kergejõustiklast. Vanemate (2000.-2001. a sünd) poiste 1000 meetri jooksus tuli Romert Rehe ajaga 3.08,59 kuuendaks. Sama vanuseklassi poiste kettaheites sai Eerik Eiche 32.24ga seitsmenda ja Rolf Robert Peebo 32.09ga kaheksanda koha, palliviskes oli Richard Kuklane (kõik Võru Kreutzwaldi G) 60.04ga kaheksas.

Alavõidu said Ivar Ivanov ja Martin Paakspuu

Võrumaa staadionijooksusarja eilsel kolmandal etapil võitis 3000 meetri jooksu ajaga 8.59,1 Ivar Ivanov. Viljandi jooksja Anti Puustus kaotas talle 1,6 ja põlvakas Raido Mitt täpselt kahe sekundiga. 100 meetri jooksu võitis ajaga 11,28 Martin Paakspuu. Markus Salumets sai aja 11,47, Ranet Kikkas 11,57 ja neljandana 12 sekundi piiri alistanud Erki Ernits 11,93. 3000 m jooksu

Võrumaa rallimees Siim Plangi kasutab võidusõitudel enda loodud mobiilirakendust

Tartu Ülikoolis infotehnoloogiat õppiv Siim Plangi lõi mõne aja eest mobiilirakenduse, mis asendab ralliautos klassikalise tripmeetri. Äsjasel Harju rallil Võrumaa rallimees nn õiget tripmeetrit ei kasutanudki, kirjutas Rally.ee. Esimest korda kasutasid Siim Plangi ja Marek Sarapuu rallil vastavat Android-rakendust Tallinna rallil ning seejärel Lätis Talsi rallil. Tookord oli autos ka rallisõitjatele tuttav tripmeeter. Mobiilirakenduse kasutamisest

Võru tüdruk kutsuti U15 vanuseklassi Balti turniiriks Eesti tüdrukute jalgpallikoondisse

FC Helios Võru jalgpallur Astrid Erik kutsuti 6.-8. juunini Leedus Šiauliais Balti turniiril mängivasse Eesti U15 tüdrukute koondisse. Võistkonnas on 18 tüdrukut, koondise peatreener on Katrin Kaarna. Samal ajal toimub Šiauliais ka naiste Balti turniir. Astrid Erik alustas treeninguid Võru JKs ja mängis veel eelmisel aastal FC Helios Võru poiste võistkonnas Eesti C2-klassi meistrivõistlustel. Sel