SK Roosu võitis raskest seisust Navi Vutiseltsi

Eesti jalgpalli rahvaliiga mängudeks valmistuv SK Roosu ja III liigas mängiv Navi Vutiselts pidasid täna Osulas sõprusmängu, mille 5:3 (0:0) võitis Roosu. „Ilus algus Roosu hooajale!” rõõmustas võitjate poolelt Kristjan Kurrikoff. Mängu esimene poolaeg kulges tema sõnul tasavägiselt ja küllaltki võrdsete võimalustega ning lõppes 0:0. Teise poolaja alguses ei saanud Roosu mängu kuidagi käima ja

FC Helios Võru jalgpallurid lükkasid võidukal karikadebüüdil auti II liiga meeskonna

FC Helios Võru karikamängude ajalugu sai suurepärase alguse – oma esimeses väikeste karikavõistluste kohtumises alistati täna koduplatsil 1/32-finaali mängus II liiga meeskond Sörve JK 1:0 (0:0). Võiduvärava lõi Andrei Kiš. „Töövõit, poisid olid tublid. Kõik mida enne mängu rääkisime, kõik tegime ära. Liinid mängisid ilusti oma kohad ära ja ei andnud vastastele võimalust mängu käima

Võru JK teenis II liiga mängus seni kaotuseta püsinud Tallinna Dünamoga viigipunkti

Võru JK tegi tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga kohtumises võõrsil 0:0 viigi ida-läänetsoonis seni kõik mängud võitnud Tallinna JK Dünamoga. „Väga positiivne tulemus. Ilma pallita mäng oli meil täna superluks, üksteise toetus väga hea, nii liinide vahel kui ka keskelt äärtele,” ütles Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Dünamo üritas mängu kontrollida ja mõned poolikud

FC Aspenil ebaõnnestus ka seitsmes katse

Vastseliina FC Aspen kaotas täna Tilsi staadionil peetud Eesti väikeste jalgpallikarikavõistluste 1/32-finaalis II liiga meeskonnale Saue JK Laagri 2:5 (1:3) ja langes konkurentsist välja. Seitsme aasta jooksul, mis FC Aspen väikestel karikavõistlustel mänginud, pole meeskond võitnud mitte ühtegi mängu. „Teadsime, et vastane on omas liigas liider (Saue JK Laagri on II liiga lõuna-läänetsoonis kolmandal kohal

Ivar Ivanovile ümber Viljandi järve jooksul 8. koht

Ivar Ivanov (KJK Lõunalõvi) sai täna 85. ümber Viljandi järve jooksul ning ühtlasi ka Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel kaheksanda koha. Umbes 12 km pikkusel distantsil oli ajaga 36.39 kiireim Roman Fosti. Ivanov kaotas talle poolteise minutiga. Ivanovi klubikaaslastest sai Margus Koor 38. (+4.24) ja Mikk Laur 76. koha (+6.28). Tulemused

Kubijal valmis uus võrkpalliväljak

Eesti Pagari võrkpalliklubi eestvedamisel valmis Kubijal uus võrkpalliväljak. „Eelmise aasta sügisel tegime korda platsi ning paigaldasime uued postid. Talvega vajus kõik ilusti paika ning nüüd paigaldasime ka võrgu ning piirid. Vajalikud asjad ehk siis postid, piirid ja võrgu võitsime eelmine aasta Credit24 kampaania „Võrguplatsid korda!” raames. Kogu töö ning rahastus oli meie poolt,” rääkis Eesti

HRK krossisarja avaetapi võitis Sten Saarnits

Haanja rattaklubi krossisarja tänavusel esimesel etapil eile Kubijal oli kiireim U23 klassis sõitnud põlvakas Sten Saarnits (Sportland Bottecchia Team), kes eelmisel aastal juhtis oma vanuseklassis ka Eesti maastikuratturite edetabelit. Teisena jõudis 10,8 km pikkuse sõidu finišisse sarja mullune võitja Viljar Kannimäe (Thule Opel Pro Team; +1.11), kellele läks eliitklassi esikoht, ning kolmandana seenioride klassi kiireim