Kristjan Sikaste hea esitus vedas Võru meeskonna mängus Pärnuga võidule ja homsesse finaali

Võru meeskond alistas Kuressaares võrkpalliturniiri „Linnade karikas 2014” poolfinaalis Pärnu 3:1 (23, -22, 22, 21) ja pääses homsesse finaali, kus saab vastaseks Kuressaare ja Rakvere vahelise mängu võitja. Finaal algab homme kell 18. Võrulased vedas võidule viis ja pool aastat tagasi terviseprobleemide tõttu tippvõrkpalliga lõpparve teinud 30astane Kristjan Sikaste (pildil), vahendas Volley.ee. Sikaste kasulikkus avaldus

Karel Kutsarile Põlva Kevade teine koht

Karel Kutsar saavutas eile Rosma rajal sõidetud motokrossil Põlva Kevad MX A-klassis Juss Laansoo järel teise koha. Reio Timmi oli 18. Mini MX klassis tuli Kevin Kaurson kolmandaks, Günther Sein sai 10. ja Raino Käär 12. koha.