Ümber Tamula järve jooksu võitis teist aastat järjest Ivar Ivanov, püstitati ka osalemisrekord

33. ümber Tamula järve jooksul kaitses mullust esikohta Ivar Ivanov, kes on kahe etapi järel täiseduga ka Võrumaa pikamaajooksusarja liider. Liikumisaastale kohaselt löödi jooksul osalemisrekord. 29aastane Ivanov (Võru Lõunalõvi/Maratonsport) läbis umbes 6,3 km pikkuse distantsi ajaga 23.06,8 ning edestas 10,5 sekundiga Anti Puustust Tartumaalt ja 25,7 sekundiga põlvakat Raido Mitti. Võrulastest teisena lõpetas jooksu neljandana

Heategevusjooksul osales Võrus üle 300 lapse

Võru kesklinna pargis toimus eile heategevuslik teatejooks, kus osales üle 300 lapse. Võru jooks oli osa üle Eesti toimunud heategevusüritusest, mille eesmärgiks on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi. Heategevuslikku teatejooksu on korraldatud 2006. aastast, võru liitus sellega 2010. aastal. Foto: Võru linnavalitsus

Eesti naiste korvpallikoondise kandidaatide seas on kaks Parksepa spordiklubi kasvandikku

Eesti naiste korvpallikoondise kandidaadid alusasid sel nädalal ettevalmistust juunis toimuvateks EMi valikmängudeks. Peatreener Jaanus Levkoi poolt välja valitud 19 korvpalluri hulka mahtus ka kaks Parksepa spordiklubi kasvandikku: hiljuti Tallinna Ülikooli naiskonnaga Eesti meistriks tulnud Kerttu Jallai ja Saksamaa Bundesligas DJK Brose Bambergi naiskonnas mängiv Liisi Sokman.

6.-9. klasside korvpallikulla võitis Kuldre kool

Võrumaa 6.-9. klasside poiste korvpallimeistriks tuli Kuldre kooli meeskond, kes eile Antslas ja Kuldres toimunud turniiri finaalis alistas Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 59:29. 3.-4. koha mängus võitis Parksepa keskkool Võru Kesklinna kooli 34:29. Kuldre kooli meeskonnas mängisid Kristjan Märtson, Mihkel Oja, Sander Rebane, Säm Veesaar, Enri Täär, Ott Rang ja Tõnis Vaiknemets, poiste treener on Margus