Aigar Leok enduro MM-etapil Kreekas seitsmes

Aigar Leok sai täna enduro MM-etapil Kreekas Kalambakas E3-klassis seitsmenda koha. TMi tehasetiimis sõitev Võrumaalt pärit motomees kaotas etapivõidu saanud hispaanlasele Ivan Cervantesele (KTM) 1.27,46ga. Teise koha sai prantslane Mathias Bellino (Husqvarna) ja kolmanda koha austraallane Mattheew Phillips (KTM). Homme on Kreekas uus võistlus.

Siim Plangi ja Marek Sarapuu võitsid Tallinna ralli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu võitsid täna 31. Tallinna ralli. N-rühma Mitsubishil kihutavad võrulased tõusid ralli liidriks pärast neljandat kiiruskatset ning edestasid teiseks tulnud Raul Jeetsi ja Andrus Toomi (Ford Fiesta R5) lõpuks 31,1 sekundiga. Kolmanda koha said Egon Kaur ja Erik Lepikson (Mitsubishi Lancer Evo X; +38,4). „Muljed on väga head! Üle pika aja

Electric Legion lahkus Võrust võidukalt

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistlustel koduväljakul 0:1 (0:0) Tartu JK Welco Elektrile, kellega enne tänast mängu II liiga ida-lõunatsoonis neljandat-viiendat kohta jagati. Enamjaolt vihmasajus peetud mäng oli algusest peale võrdne. Vast veidi teravamalt alustasid võrulased ning Jürgen Kolk pääses mitmel korral vastase väravat ohustama. Vastased teenisid ridamisi nurgalööke, aga need kodumeeskonnale suuri probleeme ei põhjustanud.

Vastseliina FC Aspen sai III liigas silma pähe

Vastseliina FC Aspen saavutas meeskonna kõigi aegade esimese võidu Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas, kui alistas täna Väimelas Tartu JK Welco Elektri duubli 2:0 (0:0). Mängu ilmestas rahesadu. Kui esimesel poolajal ei suutnud Aspen oma väravavõimalusi ära realiseerida, siis teisel poolajal hakkas surve vilja kandma. Esmalt lõi vahetusest platsile tulnud Robert Kruuda 66. minutil 1:0 ja

Võrumaa lauatennisemeistrivõistlustel
riisus koore Agnar Pirnpuu

Võru spordikeskuses selgusid täna selle aasta Võrumaa lauatennisemeistrid. Meestest oli parim Agnar Pirnpuu – ta võitis nii üksikmängukulla kui tuli ka Võrumaa meistriks paarismängus, seda koos Vitali Parhomikiga. Naiste üksikmängus võitis esikoha Ülle Rauk. Meeste üksikmängus jõudsid Pirnpuu järel esikolmikusse veel Indrek Penk ja Parhomik, meespaarismängus said hõbeda Penk ja Rainer Michelson ning pronksi Timo

Navi Vutiseltsi kaotusteseeria aina pikeneb

Navi Vutiseltsi kehvad esitused Eesti jalgpallimeistrivõistlustel jätkusid täna Väimelas 1:8 (0:2) kaotusega FC Tartule. Võrumaa meeskonnal on III liiga lõunatsoonis viie mängu järel punktiarve avamata ning koos eelmise hooaja lõpuga on kaotatud juba üheksa liigamängu järjest. „Mänguga ei saa sugugi rahul olla. Kõigil tuli eksimused sisse ja lasta vastastel lõpuks kokku kaheksa väravat lüüa ei

Algas Võrumaa heitjate seeriavõistlus

Võrumaa heitjate seeriavõistluse esimesel etapil, mis peeti eile Võru spordikeskuse staadionil, olid paremateks tulemusteks Markus Salumetsa 43.82 B-klassi poiste kettaheites ja Joel Kuldmäe 46.52 sama vanuseklassi odaviskes ning Tuule Müürsepa 40.82 A-klassi tüdrukute kettaheites. Tulemused