Tanel Leok teenis vaid nappi punktilisa

Motokrossi MXGP-klassi MMi etapil Hispaanias Talavera de la Reinas sai TMi tehasetiimis sõitev Tanel Leok teises sõidus 16. koha. Esimese sõidu Võrumaalt pärit motomees katkestas. Eilses kvalifikatsioonis sai Leok 14. koha. Tänases esimeses võistlussõidus tuli ta esimeselt ringilt 16. mehena ja suutis siis kohe ka koha võrra tõusta, kuid kuuendal ringil kukkus ning tsikkel sai

Karel Kutsaril katkestas EM-etapil mõlemad sõidud

Karel Kutsar katkestas täna Hispaanias Talavera de la Reinas motokrossi EMX250-klassi EMi etapil mõlemad võistlussõidud. Esimene sõit jäi Sahkar KTM Racingi tiimis sõitval noorel Võru motomehel pooleli kolmandal ja teine sõit seitsmendal ringil. Kvalifikatsioonis 22. olnud Kutsar suutis mõlemas sõidus teha korraliku stardi, aga kahjuks finišisse ei jõudnud. „Ajasõit polnud hea. Kohapeal oli väga kuum

Võru spordikooli võrkpallitüdrukud võitsid
noorte Balti meistrivõistlustel pronksmedali

Võru spordikooli võrkpallinaiskond võitis täna Daugavpilsis lõppenud kuni 18aastaste tüdrukute Baltimaade spordikoolide ja -klubide meistrivõistlustel pronksmedali. Tasavägises pronksimängus alistasid Võru tüdrukud täna 3:2 (-25, 16, 11, -23, 8) Riia võrkpallikooli I naiskonna. Riialannadest sai Võru jagu reedel ka alagrupis, siis samuti tulemusega 3:2. Veel võideti alagrupis Šialuliai Dubysa 3:0 ja Premium 7/Salva Tartu 3:1. Poolfinaalis

Ivar Ivanov tuli Tartu jooksumaratonil kolmandaks

Võrumaa jooksumees Ivar Ivanov saavutas täna 23 km pikkusel SEB 32. Tartu jooksumaratonil kolmanda koha. Jooksu võitis nagu mullugi Roman Fosti. Tema aeg 1:15.30 on uus Eesti jooksjate rajarekord. Teiseks tuli Dmitri Aristov (+3.09), kes alistas lõpuspurdiga Ivanovi, mehi lahutas finšis kolm sekundit. „Kohe, kui ta Otepäält minema lendas, oli selge, et sellele mehele keegi

Jan Jakobson naasis vigastuspausilt

Pärast õlavigastust krossirajale tagasi pöördunud Jan Jakobson sai eile Türil toimunud tänavuste Eesti meistrivõistluste avaetapil MX2 juunior-klassis viienda koha. Võitis leedulane Tomass Šileika, Reio Timmi oli üheksas. MX2-klassis sai Reiko Kikas kaheksanda koha. Võistlust segas tugev vihm ning parimad selgusid vaid ühe sõidu põhjal. Õhtul otsustasid võistluse korraldaja Türi AMK ja EMFi krossikomisjon tänased sõidud

Sõmerpalu vibutüdrukule kuues koht

Pärnus eile toimunud Eesti noorte karikavõistlustel vibulaskmises saavutas vibuklubi Sõmerpalu Välk tüdruk Karolin Ilves tidettide klassis (2002. aastal ja hiljem sündinud) 446 silmaga kuuenda koha. 2000.-2001. aastal sündinud poiste konkurentsis oli Venna Simm 451 silmaga 11., Andri Ilves 361 silmaga 14. ja Aavo Roosen 296 silmaga 15.