Tauno Tamm vahetas pronksi hõbeda vastu

Võrumaa laskur Tauno Tamm võitis Eesti meistrivõistlustel compak sportingus hõbemedali, mullu oli ta saanud pronksi. Võistkonnakuld kuulus Võru jahiseltsi meeskonnale. Nädalavahetusel Tallinnas Männiku tiirus peetud võistlusel jagus pinget kuni lõpuni. Kulla võitis 193 tabamusega 200st Hannes Kuusmik, Tauno Tammele kuulus 191 tabamusega hõbemedal. 190 märki tabasid nii tiitlikaitsja Tauri Tamm kui ka Veikko Tihvan, aga

FC Helios Võru poistele kaks võitu, viik ja kaotus

Eesti jalgpalli noorteliigade mängudes viigistas FC Helios Võru B2-klassi meeskond üleeile võõrsil Sillamäe Kaleviga 1:1, D1-klassis alistas klubi kollane meeskond üleeile Tartus FC Santos I 4:0 ja punane meeskond kaotas eile kodus FC Elva I meeskonnale 0:12. F-klassi poisid (pildil puna-kollases) võitsid eile oma kõigi aegade esimeses liigamängus koduplatsil FC Elva VH 7:3. Foto: Priit

HRK-le Team Rattapood Cupi etapil kolm esikohta

Mägirattasarja Team Rattapood Cup eilsel etapil Rakveres saavutasid Haanja rattaklubi sõitjad kolm esikohta: meesjuunioridest oli parim Sander Nool, naistest Mari-Liis Mõttus ja Seenior 2 klassis Tarmo Mõttus. „Sander Nool võitis juunioridest pika eduga, Sven Liivamäel jäi kolmandast kohast napilt puudu. Naiste arvestuses läks korraks ärevaks, kui Iiris Õunmaa eelviimasel ringil Mari-Liisile järgi jõudis, aga siis

Aigar Leok jätkab enduro MMil seitsmendal kohal

Aigar Leok (TM) sai eile Kreekas enduro MM-etapil E3-klassis kuuenda koha ja on kokkuvõttes seistmes. Kiireim mees oli Kalambakas toimunud võistlusel eile austraallane Matthew Phillips (KTM). Teise koha sai üleeilne võitja Ivan Cervantes (KTM) Hispaaniast ja kolmanda koha prantslane Mathias Bellino (Husqvarna). Pool võistlust seistmendal kohal sõitnud Leok suutis lõpuks koha võrra kõrgemale tõusta ja