Mari-Liis Mõttus võitis kriteeriumipronksi

Mari-Liis Mõttus võitis täna Kuressaares kriteeriumisõidu Eesti meistrivõistlustel naisjuunioride konkurentsis pronksmedali. Haanja rattaklubi neiut edestasid Kärolin Varblane ja (TÜ ASK) ja Kelly Kalm (CFC). „Mari-Liis ei saanud end kohe käima ja kaotas alguses punkte. Oodatust lihtsam ring ei võimaldanud ka jõuga midagi ära teha. Hiljem osales ta punktide püüdmisel juba aktiivselt, tunne läks järjest paremaks.

Tehnikaprobleemid sundisid Talis rallit juhtinud Siim Plangi ja Marek Sarapuu katkestama

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer) pidid täna Lätis Talsi ralli pärast kolmandat kiiruskatset pooleli jätma, kui nende autol tekkisid probleemid õlisüsteemiga. Homme üritatakse võidusõitu jätkata superralli süsteemis. Eile ralli testikatse võitnud võrulased olid enne katkestamist ralli liidrid, Raul Jeetsi ja Andrus Toomi (Ford Fiesta R5) edestati 8,9 sekundiga.

FC Aspen mängis eduseisu maha ja kaotas

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna Väimelas Imavere SK Forssile 4:6 (3:2) ja jätkab turniiritabeli eelviimasel real. Käest lasti 4:2 eduseis. „Väga valus kaotus, kuid vähemalt suudame väravaid lüüa,” lausus Aspeni mängija Jürgen Kuljus. Kahe eelmisel aastal IV liiga tipus madistanud ja üksteise jaoks teada-tuntud meeskonna mäng algas kiire tempoga. „Vastased

Navi Vutiselts kuue vooru järel ikka nulli peal

Navi Vutiseltsil ei õnnestunud ka Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni kuuendas voorus punktiarvet avada – Kaagveres kaotati Tartu FC Merkuurile 0:2 (0:1). Navi meeskonna eestvedaja Jaanus Trolla sõnul tegid vastased esimesel poolajal head söödumängu. Navi väga kõrgelt ei surunud, mängiti kaitsvalt. Merkuur avas skoori 8. minutil suluseisuhõngulisest olukorrast ja poolaeg lõppeski tartlaste üheväravalise paremusega. Teisel

Võrumaa mehed alustasid rallikrossisarja edukalt

Elva lähistel Kulbilohu rajal täna toimunud Eesti rallikrossimeistrivõistluste esimene etapp oli Võrumaa meestele edukas – Super1600 klassi finaalsõidu lõpetas esimesena Andre Kurg ja teisena Priit Rebane (mõlemad Lada Samara). Kolmas oli nende järel tiitlikaitsja Arvo Kask (Volkswagen Golf). Super 1600 klassi esikolmik autasustamisel, keskel võitja Andre Kurg. Foto: erakogu

Loositi Eesti karikavõistluste esimese ringi paarid

Täna loositi 2014/2015. aasta Eesti jalgpallikarikavõistluste esimese ringi paarid. Navi Vutiselts pääses otse 1/32-finaali. Võru JK kohtub 1/64-finaalis võõrsil IV liiga põhjatsooni liidri Pirita JK Reliikviaga ja Vastseliina FC Aspen samuti võõrsil Tõrva JKga, kes nagu Aspengi mängib Eesti meistrivõistlustel III liiga lõunatsoonis.

Võru JK tümitas II liiga punast laternat

Võru JK alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjatsoonis võõrsil JK Loo 5:0. Vastastele oli see juba seitsmes järjestikune kaotus, võrulastel on seitsmest mängust kirjas kolm võitu, kaks viiki ja kaks kaotust. Kuna eri põhjustel puudus Võru meeskonnas viis-kuus põhimeest, tõotas tulla raske mäng. Õnneks oli vastastel seis veelgi hullem ja neil tuli esimesed kümme

Timo Sild võitis Intsikurmu jooksu

Timo Sild (OK Võru) võitis eile õhtupoolikul Põlvas 7. Intsikurmu jooksu, püstitades neljakilomeetrisel arvukate tõusudega rajal ajaga 13.02 uue rajarekordi. Senine rekord kuulus ajaga 13.45 põlvalasele Raido Mitile. Silla võit oli kindel, teiseks tulnud Reigo Teervalti (Peko) edestas ta rohkem kui kahe minutiga. Kolmanda koha saanud Tanel Papp (OK Võru) jäi Teervaltist maha vaid viie