Siim Plangi ei jõudnud ka täna finišisse

Eile Läti meistrivõistluste etapiks olnud Talsi ralli tehniliste probleemide tõttu pooleli jätma pidanud Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer EVO X) jätkasid täna võidusõitu superralli reeglitega, kuid kahjuks sõitsid üheksandal katsel teelt välja ja katkestasid. Ralli võitjaks tulid Raul Jeets ja Andrus Toom (Ford Fiesta R5).

Võru spordikooli U16 vanuseklassi võrkpallipoiste head hooaega kroonis Eesti meistritiitel

Võru spordikooli võrkpallimeeskond võitis täna Pärnus lõppenud U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel kuldmedali. „Tublid poisid. Kui esikoht tuleb, pole ju mingit põhjust viriseda,” ütles meeskonna treener Aksel Saal. Võru poisid võitsid seitsmest mängust kuus: Orava/Räpina spordikool, Põltsamaa spordikool, Pärnu VK/SK ja Tallinna Selver alistati tulemusega 2:1 ning Narva SK Energia ja Viljandi spordikool 2:0. Ainsana kaotati

Võru U16 võrkpallitüdrukud said viienda koha

Võru spordikooli tüdrukud sai Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlustel viienda koha. Võru tüdrukud alustasid Kiilis toimunud turniiri kolme võiduga, alistades reedel Tallinna SK Tatsi II võistkonna 2:0 ja Rakvere spordikooli 2:1 ning laupäeval Narva SK Energia 2:1. Ülejäänud mängud kaotati: eile jäädi nii Premium 7/Salva Tartule kui ka Pärnu spordikoolile alla 0:2, täna SK Tatsi I

Mari-Liis Mõttus Tallinna maratonil neidudest teine

Mari-Liis Mõttus saavutas täna Tallinna rattamaratonil naiste seas neljanda koha, N23 vanuseklassis jäi ta alla vaid Iiris Õunmaale. Naiste võitjast lahutas üldjärjestuses 189. kohaga lõpetanud Mõttust kaks minutit. „Mari-Liis oli kõrges mängus kuni viimase kolmandikuni. Kuna ta alustas sõitu teises laines, mis startis kaks minutit pärast esimest, siis ei pidanud ta liidrit isegi edestama, et

Kümnekesi jäänud FC Helios Võru sai napi kaotuse

Tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni mängus kaotas teise poolaja alguses vähemusse jäänud FC Helios Võru Pärnu JK-le 0:1 (0:0). „Halb mäng oli. Ei oskagi kuidagi kommenteerida, mis juhtus. Paar poissi mängis, pool meeskonda jälle ei mänginud. Nii läheb kõigil lõpuks tuju ära,” sõnas FC Helios Võru treener Vjatšeslav Vassilenko. Esimesel poolajal oli mäng enam-vähem

Tanel Leok jäi Lange motokeskuses peetud Superkauss sarja etapil võitmatuks

Tartumaal Haaslava vallas asuvas Lange motokeskuses toimus eile Läti motokrossisarja Superkauss etapp, kus põhiklassis võitis esikoha Eesti parim krossimees Tanel Leok. Superkauss sarja sõidud on lühikesed, see teeb startide osa väga oluliseks ning sarjas osalevad lätlased on selles tugevad. Leok ei lasknud siiski kellelgi ennast üllatada, võitis kõigi kolmes sõidu stardid ning juhtis kõiki sõite