Leokid võidutsesid Paikuse endurol

Laupäeval ja pühapäeval sõideti Paikusel tänavuste Eesti enduromeistrivõistluste teine etapp, kus E3-klassis oli mõlemal päeval kiireim Aigar Leok (TM, Sõmerpalu MK). Üleeile järgnesid talle soomlane Markus Michelsson (KTM; +1.48) ja lätlane Lauris Ermanis (Husqvarna; +1.42), eile Ermanis (+1.00) ja Urmas Põldma (KTM; +1.10). Pärast kahte etappi juhib meistrivõsistlusi täisedu ehk 80 punktiga Leok, järgnevad Ermanis

HRK ratturid võistlesid Saaremaal

Haanja rattaklubi ratturid olid esindatud ka eile Saaremaal toimunud maanteesõiduvõistlusel Audi Saaremaa GP, kus Viljar Kuljus sai 81 km pikkusel põhidistantsil 12. ja Rajko Rattur oli 36. koha. Ülo Kuljus oli Seenior 4 vanuseklassis teine. Viljar Kuljuse sõnul tuli kasuks eelnenud rajaluure. Kuna ühel järsul pöördel tekkis järsku küljetuul, siis üritas ta tol hetkel olla

Tarvo Jõgeva jõudis Venemaal esikuuikusse

Tarvo Jõgeva maadles laupäeval Venemaal Moskva oblastis Dzeržinskis toimunud 1997.-1998. aastal sündinud noorte rahvusvahelisel judoturniiril, kus jagas kehakaalus kuni 66 kg 5.-6. kohta. „Alustas super ilusti, alistades kaks tugevat vastast, kuid siis komistas poolfinaalis ja kolmanda koha matšis,” kommenteeris oma poja võistlust Tarmo Jõgeva. Turniiril osalesid viie riigi judokad ja konkurents oli väga tihe. „Moskvas

Rene Tarend Aravetel oma klassis teine

Rene Tarend (Sõmerpalu MK) sai üleeile Aravetel MK Korvikunnid karikasarja teisel etapil quadracerite 35+ klassis teise koha. Enamat saavutada ei lubanud esimeses sõidus tehtud avarii, kus motomees vigastas ka põlve.

Lõuna-Eesti Vägilane on Markus Männik

Laupäeval Elvas peetud võistluse Lõuna-Eesti Vägilane võitis Võru rammumees Markus Männik, esikolmikusse jõudsid veel Gunnar Gimbutas ja Kalev Kripp. „Olen võiduga väga rahul. Muidugi on kahju, et Rauno Heinla ja Lauri Nämi olid publiku seas ja Meelis Peil sai vigastada, tahtsin nendega vormi võrrelda. Aga muidu oli võistlus väga hea ja ilm suurepärane,” ütles Männik.

Nädala saak: kaks võitu, kaks viiki ja kaotus

FC Helios Võru noorte jalgpallimeeskonnad said Eesti noorteliigades läinud nädalavahetusel kirja kaks võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse. B2-klassis võitsid Võru poisid võõrsil 6:2 Tartu SK 10 Premiumi ja Ei-klassis kodus 4:1 FC Otepää. D1-klassis viigistas punane meeskond Suure-Jaani Unitediga 1:1 ja kollane meeskond FC Helios Tartuga 0:0. F-klassi poisid kaotasid Põlvas FC Lootosele 0:5.

Laura Joonas tuli Tartu Kevadel kolmandaks

Nädalavahetusel Jõgeva maakonnas Tuhal peetud orienterumisvõistlusel Taru Kevad saavutas Laura Joonas naiste konkurentsis Liis Johansoni ja Merike Vanjuki järel kolmanda koha. Teistes vanuseklassides võitsid OK Võru esindajatest esikoha Anti Sõukand (M21B), Ingmar Bert Sabre (M18), Lauri Pähn (M16), Alex Treier (M14), Tõnis Jäädmaa (M12), Rafael Gordon (M65), Marianne Haug (N18) ja Airi Alnek (N45). Hando