Võrumaa koolinoorte kergejõustikuvõistluste avapäeval üks nelja- ja kaks kolmekordset võitjat

Võru spordikeskuse staadionil täna alanud ja homme jätkuvate Võrumaa koolinoorte kergejõustikumeistrivõistluste avapäeval oli nelja esikohaga edukaim Stefani Vissel (Võru Kreutzwaldi G), kes võitis B-klassi tüdrukute tõkkesprindi, kaugushüppe, kuulitõuke ja kettaheite. Sama vanuseklassi poiste konkurentsis sai kolm alavõitu (100 m, 60 m tõkkejooks, kettaheide) Markus Salumets (Antsla G) ning C-klassi poiste seas (60 m, 300 m,

Parksepa ja Puiga tüdrukud mängisid tublilt Pärnus Eesti makro- ja mikrokorvpallifestivalil

Võrumaa korvpallitüdrukud võistlesid nädalvahetusel edukalt Pärnus toimunud Eesti makro- ja mikrokorvpalli festivalil. 2003. aastal sündinud tüdrukute konkurentsis esikoha võitnud BC Kalevi järel saavutas teise koha Parksepa SK/Võru ja kolmanda koha Puiga APS. Omavahel oldi vastamisi poolfinaalis, kus Parksepa jäi peale 4:3. Pronksikohtumises alistasid Puiga tüdrukud tänavuse miniklassi Eesti meistri KK Pauluse. Osales 14 võistkonda. 2004.

Korvpallikuld Võru Kesklinna kooli tüdruktele

Võrumaa koolinoorte 6.-9. klasside tüdrukute korvpallimeistrivõistlused võitis Võru Kesklinna kooli võiskond, kus mängisid Geret Perv, Berit Kera, Ode Maria Punamäe, Lisete Tagen, Karmen Maat ja Evelin Tarro. Eile Puigal toimunud turniiril võitsid Võru Kesklinna kooli tüdrukud teiseks tulnud Puiga põhikooli 38:7 ja kolmanda koha saanud Kuldre kooli 27:6. Võru Kesklinna kooli võistkond. Foto: Võrumaa spordiliit

Vooremäe downhillilt Võrumaale kaks esikohta

Nädalavahetusel Tartumaal Vooremäel peetud ratastel kiirlaskumise (downhill) võistlusel võitsid võrulased kaks esikohta: juunioridest oli kiireim Armin Pilv (pildil) ja seenioridest Viljar Teppo. Lisaks sellele sai Robert Järv juunioride seas kolmanda koha. Foto: erakogu

SELLi mängudel võitsid medaleid
ka mitu Võrumaalt pärit tudengit

Läinud reedest pühapäevani Tartus peetud üliõpilaste 30. SELLi mängudel võistles mitu Võrumaalt pärit sportlast, kes jõudsid ka medalivõitudeni. Orienteerumises võitis Kerstin Uiboupin lühitrajal kulla ja sprindis hõbeda. Esikohaheitlust pidas Uiboupin Evely Kaasikuga, keda ta lühirajal edestas 1.48ga, sprindis oli aga konkurendist 40 sekundit aeglasem. Naiste kettaheites oli tulemusega 39.23 parim Liis Kranich. Kergejõustikuvõistlustel osales ka