Koolinoorte kergejõustikumedalid on jagatud

Võru spordikeskuse staadionil peetud Võrumaa koolinoorte kergejõustiku-meistrivõistluste edukaim sportlane oli Merli Ilves, kes hõredaks jäänud naisjuunioride konkurentsis võitis viis esikohta: eile 200 meetri jooksus ning täna 100 meetri jooksus, kõrgushüppes, kaugushüpes ja kuulitõukes. Nelja esikohani jõudsid lisaks eile tüdrukute B-klassis neli kulda võitnud Stefani Visselile veel kolm sportlast. Martin Paakspuu võitis eile meesjuunioride 200 meetri

Robert Täht ja Henri Treial EM-koondises

Eesti meeste võrkpallikoondise uus peatreener Gheorghe Cretu nimetas Slovakkiasse EMi teise valikringi mänge pidama minevasse võistkonda kaks Võrust pärit võrkpallurit – Robert Tähe ja Henri Treiali. Neist viimane teeb tiitlivõistluste valiksarjas koondisedebüüdi. Eesti vastasteks reedest pühapäevani Popradis toimuval turniiril on mängude järjekorras Kreeka, Slovakkia ja Ungari.

Tanel Leok võitis Ape motokrossi

Tanel Leok võitis pühapäeval Lätis Apes Vaidava Kauss motokrossi. MX1- ja MX2-klassi ühistes võistlussõitudes oli Leok mõlemal korral parim mees. Jan Jakobson sai mõlemas sõidus 14. koha. Karel Kutsar katkestas esimese sõidu ja tema võistluspäev oli sellega lõppenud. MX1-klassis järgnesid Leokile kokkuvõttes lätlased Davis Livs ja Lauris Freibergs. MX2-klassis võitis esikoha leedulane Arminas Jasikonis, Jakobson

Rivo Poltimäe Eesti karikavõistlustel kolmas

Võrumaa laskur Rivo Poltimäe saavutas laupäeval Viljandimaal Teesoo tiirus toimunud Eesti karikavõistlustel vintrelvast seisvate siluettide laskmises (harjutus VSS) kolmanda koha. Esikoha võitis 393 silmaga 400st Arles Taal. Hõbeda sai 389 silmaga Villu Pook, Poltimäe tulemus oli 388 silma. Kaupo Kindsigo sai 372 silmaga üheksanda koha. Esikolmik autasustamisel, vasakul Rivo Poltimäe. Foto: erakogu