FC CorsaGym sai rahvaliigas teise kaotuse

Eesti jalgpalli rahvaliigas B-tasemel mängiv FC CorsaGym kaotas ka oma teise alagrupimängu, jäädes täna võõrsil 3:4 (2:3) alla Tõrva JK II meeskonnale. CorsaGymi väravad lõid Robert Kruuda, Maarek Laurits ja Heino Laurits.

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond sooritas Duo Volley Cupi teise kohaga küpsuseksami

Võru spordikooli U20 meeskond saavutas täna Tartus lõppenud rahvusvahelisel noorte võrkpalliturniiril Duo Volley Cup 2014 teise koha. Võru meeskonnas mängisid Bobby Pokker, Joonas Popman, Martin Lukka, Martin Kammer, Timo Kuus, Markus Külaviir, Ardi Kikas, Ott Karu, Sander Kronberg ja Jürgen Külm. Meeskonna parima mängija eriauhinna sai Popman. Võrulased alustasid turniiri reedel kaotusega Eesti 1997. aastal

Tanel Leok teenis punkte vaid esimeses sõidus

Tanel Leok (TM) teenis motokrossi MXGP-sarja tänasel etapil Suurbritannias Matterley Basinis punktilisa vaid esimeses sõidus, mille ta lõpetas kümnendana. Etapi kokkuvõttes oli ta 16. Eilses kvalifikatsioonis, mille võitis belglane Clement Desalle (Suzuki), näitas TMi tehasetiimis sõitev Leok head minekut ja sai kuuenda koha. Tänases esimeses finaalsõidus ebaõnnestus Leoki start ja ta oli avakurvis viimaste seas,

FC Levadia III kümnekesi platsile jäänud
Võru jalgpalluritele punkte ei loovutanud

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna Tallinnas FC Levadia III meeskonnale 2:3 (0:1). Võru meeskonna poolkaitsja Reijo Künnapuu sõnul alustasid väljakuperemehed kohe agressiivse pressinguga, mis võttis võrulastelt mänguisu. Ühe standardolukorra järel lõi Levadia poolaja keskel peaga 1:0. „Meil võimalusi ei olnud, vastastel veel paar poolikut oli, aga seis rohkem ei muutunud,” ütles Künnapuu.

Eesti võrkpallikoondis võitis EMi valikgrupis esimesest kolmest mängust kaks

Eesti võrkpallimeeskond võitis EMi valikturniiril Slovakkias kolmest mängust kaks: reedel alistati Kreeka 3:0 ja täna Ungari 3:1, eile jäädi 0:3 alla väljakupremeestele. Eesti koondises on ka kaks Võrust pärit mängumest. Robert Täht sekkus kõigis kolmes kohtumises mängu vahetusest ja tõi turniiril Eestile kokku 7 (+4) punkti. Henri Treial platsile ei pääsenud. Järgmisel nädala neljapäevast laupäevani

Hanna-Mai Vaikla võitis Balti noorte mitmevõistlusmatšil seitsmevõistluse

Hanna-Mai Vaikla (pildil) võitis Valgas peetud Balti noorte mitmevõistlusmatšil kuni 18aastaste neidude seitsmevõistluse ning püstitas 5127 punktiga uue Võrumaa 15-16aastaste tüdrukute rekordi. Tema senine tippmark oli 4808 punkti. Audentese spordigümnaasiumis õppiv Võrust pärit tüdruk jooksis eile 100 meetrit tõketega ajaga 15,25, ületas kõrgushüppes 1.59, tõukas kolmekilost kuuli uueks isiklikuks rekordiks 12.98 ning jooksis 200 meetrit

FC Helios Võru teenis kolmanda viigipunkti

FC Helios Võru jalgpallimeeskond sai Eesti IV liiga lõunatsoonis kirja kolmanda punkti, kui mängis täna võõrsil FC Tartu duubliga 3:3 (1:0) viiki. Ülenurme staadionil peetud mängus domineerisid algul võrulased. „Meil tekkisid poolikud momendid, kuid kahjuks ei suutnud me neid realiseerida,” sõnas FC Helios Võru treener Vjatšeslav Vassilenko. Viis-kuus minutit enne esimese poolaja lõppu avas Siim

Lauri ja Timo Sild võitsid Eesti meistrivõistluste teatekulla, Võru naistele tänavu pronks

Vennad Timo ja Lauri Sild aitasid Kaitsejõudude spordiklubi meeskonna täna Eesti meistriks teateorienteerumises, OK Võru naiskond võitis pronksmedali. Lauri Sild jooksis Tartumaal Unikülas toimunud võistluse avavahetuses EKJ SK kasuks sisse 50sekundise vahe. Teise vahetuse järel, mida jooksis Sander Vaher, oli vahe järgnevatega juba üle nelja minuti ning kui ankrumees Timo Sild finišisse jõudis, tuli konkurente