AS Barrus toetab Rene Zahknat

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon (ELSF) ja Võrumaa puidutöötlemisettevõte AS Barrus sõlmisid täna sponsorlepingu, mille kohaselt ettevõte toetab Rene Zahkna ettevalmistust eeloleva talve juunioride tiitlivõistlusteks. Tänu vastsele sponsorlepingule saab kaetud oluline osa Eesti viimaste aastate ühe edukama noore laskesuusataja ettevalmistusest järgmise hooaja juunioride tippvõistlusteks: 25. jaanuarist 1. veebruarini Otepääl toimuvaks EMiks ja 15.–22. veebrarini Valgevenes Raubitšis toimuvaks

Karel Kutsari debüüdile motokrossi MX2-klassi MM-sarjas vajutas pitseri põlvevigastus

Suurbritannias Matterley Basinis tegi eile oma debüüdi motokrossi MX2-klassi MM-sarjas Karel Kutsar, kuid vigastuse tõttu jäi tal võistlus pooleli. 17aastane Võru noormees asendas Sahkar KTM Racing tiimis end treeningul vigastanud meeskonnakaaslast Harri Kullast. Ka Kutsar ise ei olnud parimas vormis, kuna kukkus nädal tagasi Lätis Apes toimunud krossil. Laupäeval toimunud kvalifikatsioonis sai Kutsar 24. aja.

Tauri Tamm oli FITASC GP võistlusel Eesti laskuritest kõige täpsema käega

Tauri Tamm saavutas nädalavahetusel Tallinnas Männiku tiirus toimunud compak sportingu FITASC GP võistlusel parima Eesti laskurina kolmanda koha. Võistluse võitis 185 tabamusega 200st soomlane Tero Rantonen. Prantslane Cedric Bedet tabas 183 ning Tamm ja poolakas Remigiusz Wlodarczyk 180 märki. Ümberlaskmisel tabas Tamm 22 märki poolaka 17 vastu ja sai nii kolmanda koha. Tauno Tamm sai

FC Helios Võru noored jäid ühe võiduga plussi

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel käisid nädalvahetusel platsil kõik FC Helios Võru meeskonnad. Võideti kolm, viigsitati üks ja kaotati kaks mängu. FC Helios Võru B2-klassi meeskond alistas II liiga lõuna-idatsoonis reedel Valga FC Warriori 5:0. D1-klassi poisid mängisid laupäeval Tartus JK Tammeka järelkasvuga. FC Helios Võru kollane meeskond võitis Tammeka II meeskonna 5:1, punane meeskond kaotas Tammeka

HRK ratturid teenisid Lätis poodiumikohti

Haanja rattaklubi ratturid eile võistlemas Lätis Apes 54 km pikkusel Vivus.lv rattamaratonisarja etapil, kus saavutasid mitu poodiumikohta. Mari-Liis Mõttus võitis esikoha naiste U23 vanuseklassis. Veel kaks kilomeetrit enne lõppu oli ta ka naiste üldarvestuses kolmandal koha, aga siis sõitis üks kaasvõistleja talle kurvis otsa ja just kahel konkurendil eest ära sõitnud Mõttus kukkus. „Nii tuli

Martin Leokile endurosprindis teine koht

Martin Leok sai laupäeval Harjumaal Jõelähtme vallas Võerdla karääris toimunud endurosprindi Eesti ja Balti karikavõistluste etapil E2-klassis teise koha. Esikoha võitnud Toomas Triisale kaotas ta 47 sekundiga.