Andres Raja sai Austrias teise koha

Andres Raja saavutas laupäeval Austrias Salzburgis toimunud kolmevõistluses teise koha. Raja võitis 110 m tõkkesprindi ajaga 14,32, heitis ketas 44.46 ja ületas teivashüppes 4.60. Esikoha sai Austria mitmevõistleja Dominik Distelberger, kelle tulemused olid 14,45, 42.87 ja 4.80.

Mõisa Ait Cupi võitsid meestest Valmer Filing – Tanel Tull ning naistest Kadri Pille – Kristi Aavakivi

Võru tennisehooaeg algas läinud nädala reedel ja laupäeval Tamula tenniseväljakutel toimunud Mõisa Ait Cupiga paarismängus, kus meestest võidutsesid Valmer Filing ja Tanel Tull ning naistest Kadri Pille ja Kristi Aavakivi. Meespaaride turniiril said teise koha Taso Vahl ja Urmas Paidre ning kolmanda koha Kalmer Lain ja Urmas Tali, naistest tulid teiseks Jana Korotenko ja Kristi

Uhtjärve ja Rõuge üritavad rahvahääletusel võrkpalliplatsi jaoks varustust saada

Credit24 rahvaliiga konkursi „Võrguplatsid korda!” žürii poolt välja valitud kaheksa võrkpallivarustuse saaja sekka Võrumaalt kedagi ei mahtunud, küll aga üritatakse marjamaale jõuda veel rahvahääletusel. Selgumata on veel neli kohta, kes samuti võrkpalliplatsi jaoks varustuse saavad. Kuni pühapäeva, 1. juuni südaööni saab igaüks Delfi Eesti Elu portaalis osaleda rahvahääletusel, et oma lemmiku poolt hääletada. Kandidaatidest kaks

Armin Pilv võitis Lätis downhillivõistluse

Üleeile Tukumsis toimunud Läti downhillikarikavõistluste teisel etapil võitis noortest esikoha Armin Pilv (pildil keskel). Seenioride seas sai Viljar Teppo teise koha. Karikasarja kolmas etapp toimub juuni lõpus Võrumaal Kütiorus. Kokku on kavas viis etappi. Foto: erakogu

Motomehed võistlesid EHKK sarjas

Rene Tarend sai laupäeval Põlgastes Eesti hobikrossiklubi (EHKK) karikavõistluste esimesel quadracerite etapil Quad35-klassis Olari Saarme järel teise koha. MX Juunior-klassis oli Reio Timmi kuues.