Kaks Võrumaa volleplatsi saavad varustuse

Credit 24 rahvaliiga „Võrguplatsid korda!” konkursi rahvahääletus on lõppenud ning selle tulemuste põhjal saavad võrkpalliplatsi varustuse ka Urvaste valla Uhtjärve küla ning Rõuge, kus väljak rajatakse Suurjärve ja Kaussjärve vahele. Esimene kogus rahvahääletusel 15,8% ja teine 14,1% häältest. Ülejäänud kaks varustuse saajat on Virtsu kool (17,3%) ja Paikuse spordikeskus (15,5%). Kokku andsid Delfi lugejad „Võrguplatsid

Martin Leokile endurosprindis klassivõit

Martin Leok võitis eile Albu vallas Aravetel toimunud Eesti endurosprindi karikasraja teisel etapil E2-klassis esikoha. Üldarvestuses jäi ta 25 sekundiga alla E1-klassi võitjale Rannar Uusnale. Eesti endurosprindi karikavõistluste kolmas etapp sõidetakse 21. juunil Harjumaal Habajal.

Tänavuse suvevollesarja esimene Võrumaa etapp toimub erandkorras eeloleval kolmapäeval

Sel nädalal algab järjekordne suvevollehooaeg. Mängitakse taas teisipäeviti, kuid erandina toimub Võrumaa esimene etapp mitte homme, vaid kolmapäeval, 4. juunil algusega kell 18. Võistlussari kestab 29. juulini ja edaspidi jääb vahele vaid üks teisipäev, milleks on jaanipäev, 24. juuni. Suvevolle võistlustel võivad osaleda kõik võrkpallurid, kes on sündinud varem kui 2000. aastal (kohaliku korraldaja nõusolekul

Kõik FC Helios Võru noortetiimid olid eile võidukad

Kuigi FC Helios Võru eilset perepäeva kollitas vihm ja esindusmeeskond IV liigas kaotas, võib klubi päeva siiski kordaläinuks lugeda, sest kõik viis platsil käinud poiste võistkonda olid võidukad. D1-klassis võitis kollane meeskond (pildil) FC Elva II meeskonna 13:0 ja punane meeskond Kilingi-Nõmme Lynx Aurumi 5:2, E1-klassi poisid said 4:0 jagu Tõrva JKst. E2-klassi meeskond võitis

Parimad Võrumaa ratturid kaheksandas kümnes

Eile sõidetud SEB Tartu rattarallil olid parimad Võrumaa ratturid Olavi Mõts ja Viljar Kuljus, kes said vastavalt 78. ja 80. koha. Mõlemad kuulusid suurde peagruppi, mis lõpetas 133 km pikkuse põhisõidu võitmud soomlasest Samuel Pökäläst kolm minutit hiljem. Pika distantsi lõpetas 1760 ja lühikese distantsi (70 km) 1936 ratturit.