FC Helios Võru alistas karikasarjas juba teise endast kõrgemas liigas mängiva vastase

FC Helios Võru jõudis Eesti väikeste karikavõistluste kaheksandikfinaali, kui alistas täna Võrus peetud mängus Valga FC Warriori 2:2 lõppenud lisaaja järel penaltitega 4:2. Võrulased jäid III liigas mängiva Valga meeskonna vastu kohtumise 23. minutiks 0:2 kaotusseisu. Esmalt ei suutnud Heliose kaitsjad palli kuidagi puhtaks lüüa ja valgalaste mängija pääses Võru väravavahi Indrek Ivaskiga üks-üks olukorda.

Jätka lugemist →

Laupäeval toimub Rõuge rattamaraton

Eesti suurima rattamaratonisarja Estonian Cup kolmas etapp, Haanja kõrgustikel sõidetav 63 km pikkune Rõuge rattamaraton, on rohkem kui 900 tõusumeetriga kaheksast osavõistlusest raskeim, aga samal ajal ka sarja üks põnevamaid etappe. Homse võidusõidu stardinimekirja on kantud 1465 ratturit. Põhisõidu start antakse Ööbikuoru keskuse vaatetorni kõrvalt täpselt keskpäeval. Raja esimesed tosin kilomeetrit kulgevad valdavalt ülesmäge. Hansgrohe

Jätka lugemist →

Liis Kranichil jäi rekordist vaid veidi puudu

Eile lõppenud Tartu meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid kolm esikohta ka Võru sportlased: Liis Kranich oli parim nii kuulitõukes kui ka kettaheites, saades tulemusteks vastavalt 13.02 ja 40.84, ning Õilme Võro 100 meetri jooksus ajaga 12,95. Kranichil jäi kuulitõukes tema enda nimel olevast Võrumaa rekordist puudu vaid seitse sentimeetrit.