Võru JK täiendas II liigas oma punktiarvet

Võru JK sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas hooaja neljanda võidu, kui alistas täna Tallinnas JK Visaduse 3:2 (1:2). „Hea teise poolajaga saime kolm punkti kätte,” ütles Võru meeskonna poolkaitsja Reijo Künnapuu Tema sõnul hoidsid esimesel poolajal palli rohkem vastased, aga paremad võimalused avanesid võrulastel. „Poolaja keskel sain poole väljaku peal palli ja söötsin vastaste selja

Timo Sillale MK-etapil Norras 13. koht

Orienteerumise MK-sarja etapil Norras Kongsbergis sai Timo Sild täna tavarajal 13. koha. Ligi 14 km pikkuse raja läbis kõige kiiremini Ukraina orienteeruja Oleksandr Kratov, kes lõpetas võistluse ajaga 1:33.16. Norralased Hans Gunnar Omdal ja Magne Dæhli kaotasid talle vastavalt 21 ja 31 sekundiga. Timo Sild kaotas võitjale nelja minuti ja 49 sekundiga. Orienteerumise MK-sari jätkub

Aigar Leok on poole peale jõudnud
enduro MM-sarjas kuuendal kohal

Aigar Leok sai Soomes Heinolas enduro MM-sarja etapil E3-klassis teist päeva järjest kuuenda koha ja on samal positsioonil ka sarja kokkuvõttes. Nii nagu eilegi oli ka täna kiireim austraallane Matthew Phillips (KTM) ja teine hispaanlane Ivan Cervantes (KTM). Kolmandaks tuli täna prantslane Mathias Bellino (Husqvarna), neljandaks soomlane Matti Seistola (Sherco) ja viiendaks portugallane Luis Correia

FC Aspen ei suutnud taas karikaneedust murda

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/64-finaalis täna võõrsil Tõrva JKJ-le 0:6 (0:4). Aspen jäi juba 36. minutiks 0:4 kaotusseisu, kusjuures kõigi nelja värava autor oli üks ja sama mees – Oliver Suur. Teisel poolajal saatis kodumeeskond palli veel kahel korral Aspeni väravasse. Aspen on aastate jooksul Eesti karikavõistlustel ja väikestel karikavõistlustel pidanud 12 mängu

Sõiduvõit tõstis Günther Seina kolmandaks

Günther Sein saavutas täna Ainja rajal toimunud Eesti motokrossimeistrivõistluste etapil MiniMX-klassis kolmanda koha. Esimeses sõidus pidi ta leppima üheksanda kohaga, kiireim oli Marthi Lepik. teise sõidu Sein võitis, edestades esimese sõidu võitjat 5,9 sekundiga. Marthi Lepik saigi etapivõidu, Seina edestas kahe sõidu kokkuvõttes veel Marko Lepik. Kevin Kaurson sai kaheksanda koha. MiniMX-klassi esikolmik autasustamisel. Foto:

FC CorsaGym kaotas kolmandagi mängu

FC CorsaGym kaotas täna Väimelas peetud Eesti jalgpalli rahvaliiga B-tasandi mängus FC Elva/Puhjale 2:4. Võrumaa meeskonna väravad lõid Heino Laurits ja Maarek Laurits. FC CorsaGym on kaotanud kõik kolm oma seni peetud rahvaliiga mängu.

Ivar Ivanov tuli Loskutov Cupil teiseks

Võrulane Ivar Ivanov saavutas täna Valga ja Valka tänavatel toimunud 10 km pikkusel jooksuvõistlusel Loskutov Cup teise koha. Jooksu võitis ajaga 31.39,9 tartlane Rauno Laumets. Ivanov kaotas talle 5,8 sekundiga. Ivanov ja Laumets jooksid enamiku distantsist koos, aga viimasel 300 meetril konkurent kiirendas ja jättis võrulase maha. Kolmandaks tuli ajaga 33.30,2 lätlane Arturs Paulinš.

Tanel Leok võidutses Eesti meistrivõistluste etapil

Tanel Leok võitis eile Karksi-Nuias Ainja krossirajal Eesti motokrossi meistrivõistluste teisel etapi esimesel võistluspäeval MX1-klassis mõlemad sõidud. Ka kvalifikatsioonis võitnud Leoki suurimaks konkurendiks oli MX2-klassi MMil osalev Soome krossimees Harri Kullas. Esimeses sõidus kaotas Kullas Leokile 2,46 ja teises 1,74 sekundiga. Avasõidus ületas lõpujoone kolmandana Lauri Lehtla, teises sõidus aga Heido Havam, kes tõusis ka