Võrumaa meestele kaks klassivõitu

Tapal laupäeval toimunud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste avaetapil võitis GAZ 53-klassis esikoha Ardo Kuus ja veobagide klassis Mart Henning. GAZ 53-klassis kindlustas Võrumaa meestele kaksikvõidu Mikk Mäesaar. Erko Sibul sai neljanda, Illimar Hirsnik viienda ja Keivo Kõiv kuuenda koha. GAZ 51/52-klassis, mis läks ka Balti karikavõistluste arvestusse, võitis esikoha Marko Tiinas.

Võru vutipiiga mängis U15 Balti turniiril

Eesti tüdrukute U15 jalgpallikoondis, kuhu kuulus ka FC Helios Võru kasvandik Astrid Erik, kaotas Leedus Šiauliais peetud Balti turniiril laupäeval Lätile 2:3 ja eile Leedule 1:5 ning pidi leppima kolmanda kohaga. Turniiri võitis Leedu. Astrid Erik alustas mängu Lätiga algkoosseisus ja oli äärekaitsjana platsil 17 minutit. Mängu Leeduga sekkus ta vahetusest 69. minutil.

HRK ratturitele Lätist kaks poodiumikohta

Haanja rattaklubi ratturid Alar Reiska ja Tarmo Mõttus käisid eile Lätis Smiltenes Vivus.lv rattamaratonisarja etapil, kus mõlemal mehel õnnestus ka pjedestaalile tõusta: Reiska sai M50 vanuseklassis teise ja Mõttus M40 klassis kolmanda koha. „Alguses oli päris raske, sest [laupäevane] Rõuge [rattamaraton] oli veel jalas, aga sain kenasti esimestega koos minema. Viiendal kilomeetril tuli tagasilöök, kui

Jätka lugemist →

Segatrio võistlus ebaõnnestus

Üleeile Tartus peetud Eesti meistrivõistlustel petangis segatriodele jäi Võru SK Küti kolmik Merike, Harry ja Aigar Lusbo 16 tiimi seas viimaseks. Järgmisel päeval samuti Tartus peetud reitinguvõistlusel said Merike ja Harry Lusbo 29 paari seas üheksanda koha.

Mängupäeva saak: kaks võitu, viik ja kaotus

FC Helios Võru jalgpallipoisid pidasid eile neli Eesti noorteliigade mängu: D1-klassis võitis kollane meeskond Põlva FC Lootost 3:0 ja punane meeskond kaotas Viljandi JK Tulevikule 1:2, E1-klassis tehti Lootosega 1:1 viik ning E2-klassis alistati Tartu FC Santos II 9:1.

Rogaini EMil võitis medali ka OK Võru esindaja

Põlvamaa kagunurgas nädalavahetusel toimunud 24tunni võistkondliku valikorienteerumise ehk rogaini EMil ei jäänud medalita ka OK Võru orienteerujad – naisveteranide arvestuses võitis hõbemedali Airi Alnek, kes jooksis koos Lea Leppikuga. Kulla võitsid selles vanuseklassis Venemaa naised Nina Mihhejeva ja Marina Galkina. Segavõistkondade seas said kuuenda koha Tõnis Piirisild ja Inga Siegert. „Väga tublid olid loomulikult ka

Jätka lugemist →