FC Wertykalile esimesed kolm punkti tabelisse

Eesti jalgpalli rahvaliigas võitis FC Wertykal oma esimeses mängus täna Tilsi staadionil Laheda SK 5:3 (1:3). Steve Kurvits ja Kristjan Moks lõid Wertykali kasuks kumbki kaks ning Maiger Raag ühe värava. „Esimesel poolajal ei saanud me enda mängu käima ja keskväljal oli suur auk sees. Tegime teisel poolajal vahetuse, viies Kristjan Moksi poolkaitsest ründesse, ja

Siim Plangi Viru rallil avapäeva järel kolmas

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo) on Eesti meistrivõistlustee etapiks oleval Viru rallil esimese võistluspäeva järel absoluutarvestuses kolmandal ning N4-klassis teisel kohal. Liidrikohal on nelja kiiruskatse järel Timmu Kõrge ja Erki Pints (Ford Fiesta R5). Venemaa rallipaar Aleksei Lukjanuk ja Aleksei Arnautov (Mitsubishi Evo X) kaotab liidritele 6,8 ning võrulased 15,1 sekundiga. „Õhtuste

FC Helios Võru mängib väikese karikasarja kaheksandikfinaalis Pärnu FC Metropooliga

FC Helios Võru jalgpallimeeskonna vastaseks Eesti väikese karikasarja kaheksandikfinaalis loositi täna Pärnu FC Metropool. Pärnu meeskond mängib II liiga lääne-lõunatsoonis, kus on praegu seitsmendal kohal. Kohtumine toimub võrulaste koduväljakul ja esialgsetel andmetel peetakse mäng 12. juulil. Peale FC Helios Võru püsib väikeses karikasarjas konkurentsis veel ainult kaks IV liiga meeskonda: koos Võru meeskonaga liiga lõunatsoonis

Staadionijooksusari jõudis poole peale

Tänavune Võrumaa staadionijooksusari jõudis eile Võru spordikeskuse staadionil peetud võistlusega poole peale. Pikkade distantsidel on nelja etapi kokkuvõttes liidrikohal sarja mullune võitja Ivar Ivanov (pildil), lühikestel distantsidel Martin Paakspuu (mõlemad Võru KJK Lõunalõvi). Ivanov võitis eile ajaga 15.54,4 5000 meetri jooksu. Anti Puustus Viljandist kaotas talle 8,7, Hans Korman Tabasalust 15,7 ja klubikaaslane Margus Koor