Anett Hollas tuli koos Juudit Kure-Pohhomoviga hooaja esimesel rannavolle GP etapil neljandaks

Anett Hollas sai täna koos tartlanna Juudit Kure-Pohhomoviga Eesti rannavolle GP sarja esimesel etapil Tartus neljanda koha. Hollas ja Kure-Pohhomov alustasid naiste turniiri kolme võiduga, kuid kaotasid siis poofinaalis 0:2 Kadri Keskkülale ja Anu Tsirelile ning 3.-4. koha mängus sama tulemusega ka Mari Loormanile ja Triin Veidemanile. Esikoha võitsid Kristi Nõlvak ja Erle Püvi. Meeste

Aigar Leok enduro MM-etapil Rootsis kaheksas, sarja uueks liidriks tõusis Matthew Phillips

Aigar Leok pidi täna Rootsis Enköpingsi toimuval enduro MM-etapil E3-klassis leppima kaheksanda kohaga. Võitjaks tulnud austraallasele Matthew Phillipsile (KTM) kaotas TMi tehasetiimis sõitev Võrumaa motomees 2.44,41ga. Teise ja kolmandana tõusid täna pjedestaalile prantslased Mathias Bellino (Husqvarna) ja Jeremy Joly (KTM). Kuna seni juhtkohal olnud hispaanlane Ivan Cervantes (KTM) sai vaid 12. koha, tõusis MM-sarja uueks

Andres Raja pole Kladnos parimas hoos

Andres Raja lõpetas Tšehhis Kladnos toimuval kümnevõistlusel avapäeva 11. koha ja 3899 punktiga. Isikliku rekordi (8119 punkti) graafikule kaotab ta juba 324 punktiga. Võrumaa mitmevõistleja alustas jõuproovi 11,16ga 100 meetri jooksus. Kaugushüppes tuli avapäeva suurim tagasilöök, sest kaks esimest katset ebaõnnestusid ja kolmanda pikkuseks mõõdeti vaid 6.64. Kuuli tõukas Raja 14.31, kõrgushüppes alistas ta 1.97

Siim Plangi ja Marek Sarapuu tulid Eesti meistrisarja etapiks olnud Viru rallil kolmandaks

Võru rallimehed Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo) lõpetasid Viru ralli absoluutarvestuses kolmanda ja N4-klassis teise kohaga. Nii Eesti kui ka Läti meistrivõistluste etapiks olnud ralli võitsid Timmu Kõrge ja Erki Pints (Ford Fiesta R5). Teiseks ning N4-klassi võitjaks tulnud Venemaa rallipaar Aleksei Lukjanuk ja Aleksei Arnautov (Mitsubishi Evo X) kaotas 29,1 ning

Lõunalõvi noortele kolm teatekulda

Täna Tartus peetud Eesti noorte ja juunioride meistrivõsitlustel teatejooksudes võitsid Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi võistkonnad kolm esikohta. Meesjuunioride kulla võitis Lõunalõvi nii 4 x 100 meetri jooksus kui ka 4 x 110 meetri tõkke-teatejooksus. Esimesel alal teenisid ajaga 44,27 esikoha Jürgen Kolk, Ranet Kikkas, Martin Paakspuu ja Karl Ossis, kusjuures seitsme võistkonna seas teiseks jäänud SK

FC Aspen kaotas väravarohkes mängus Tõrvale

Vastseliina FC Aspen mängis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus maha kaheväravalise eduseisu ja kaotas võõrsil Tõrva JK meeskonnale 4:6 (1:1). Väravarohke mängu esimesi tabamusi tuli oodata avapoolaja lõpuni: 41. minutil läksid väljakuperemehed juhtima, aga esimesel lisaminutil Artur Palok viigistas. Teist poolaega alustas hästi Aspen ning viie minutiga mindi Kristjan Kikkase ja Gaspar Vainula tabamustest