Ants Joonas saab Võru linna teenetemärgi

Võru linnavolikogu otsustas tänasel istungil anda sel aastal Võru linna teenetemärgi pikka aega laskesuusatamistreenerina töötanud Ants Joonasele ja premeerida teda 2000 euroga. Ants Joonas (78) töötas aastatel 1967–1999 Võru spordikoolis suusatamis- ja laskesuusatamistreenerina. Tema tuntumad õpilased on Hillar Zahkna, Aivo Udras, Janno Prants ja Margus Ader. Teenetemärk antakse Ants Joonasele üle Võru linna sünnipäeval, 21.

Jätka lugemist →

Võru võrkpallurid Eesti U23 koondises

Eesti U23 võrkpallimeeskond, kuhu olid kutsutud ka U20 koondise paremad mängijad, pidas esmaspäevast kuni tänaseni Poolas sealse juunioride (U20) koondisega kolm kontrollmängu, mis lõppesid tulemustega 2:3, 4:1 ja 3:2. Võrumaalt pärit võrkpalluritest mängisid Eesti meeskonnas Robert Täht, Henri Treial ja Joonas Popman. Neist Täht oli täna 19 punktiga Eesti suurim punktitooja.

Jaanus Mill sai veemoto EM-etapil teise koha

Võrust pärit Jaanus Mill saavutas nädalavahetusel Riias toimunud veemoto Endurance Pneumatics PR2-klassi kestussõidu EMi esimesel etapil Läti Akvashelf Racing meeskonnas kolmanda koha. Milli meeskonnakaaslased olid Martins Bergholc, Martins Morozs ja Igor Ukruinets. Kuuetunnise kestussõidu võitis Venemaa võistkond MG-Yamaran, teiseks tuli Eesti tiim Motobox. EMi teine ja ühtlasi ka viimane etapp toimub augusti keskel Poolas.

Võrumaa – Valgamaa maavõistlus: pilk ajalukku, 2.

Eeloleval pühapäeval peetakse juba kolmandat korda Eesti maakondade jalgpallimaavõistlusi. Kui eelmisel kahel aastal pistis Võrumaa rinda Põlvamaaga, siis seekord minnakse vastamisi Valgamaaga. VSport.ee heidab mängu eel pilgu ajalukku ja teeb väikse ülevaate naabrite senistest jõukatsumistest pallimurul. Aga see, kumb kahest maakonnast praeguse seisuga parem on, selgub Võru spordikeskuse staadionil 22. juunil algusega kell 15. Esimestel

Jätka lugemist →

Võrus avati Balti sõjaväespordi mängud

Kaitsevägi avas eile Võrus 12. Balti sõjaväespordi mängud. 17.-20. juunini toimuval jõuproovil võistleb ligi 200 kaitseväelast kolmest Balti riigist meeskondlikel ja sõjaväelistel spordialadel. Mõõtu võetakse laskmises, triatlonis, males, rannavõrkpallis, tänavakorvpallis ja minijalgpallis, samuti jõualadel ja kalapüügis. Eraldi võistlused on kadettidele, kes võistlevad granaadiviskes, laskmises ja triatlonis. Samuti on kaasatud noorkotkad, skaudid ja gaidid, kes võistlevad

Jätka lugemist →