FC Wertykal tuli Valga turniiril teiseks

FC Wertykal saavutas täna Valgas peetud FC Warriori 24. sünnipäeva jalgpalliturniiril teise koha. Alagrupis võitis Wertykal ühe ja viigistas kaks mängu, esikohakohtumises kaotas FC Warriorile 2:3. Võrulaste mõlemad väravad lõi finaalis Steve Kurvits, kes sai ka turniiri parima mängija tiitli. Peale Kurvitsa mängisid Wertykali eest veel Kasper Keps, Kevin Ariko, Ozzy Taaler, Martin Meriste, Maiger

FC CorsaGym kaotas ka neljanda mängu

FC CorsaGym pidas täna Väimelas oma neljanda Eesti jalgpalli rahvaliiga B-tasandi mängu, milles kaotas Tõrvandi meeskonnale FC Hekumen 1:2. Võrulaste värava lõi Sten Org. FC CorsaGymil on kaotanud kõik neli seni peeetud mängu.

Timo Sild võitis Tallinna orienteerumisnädala finaalvõistluseks olnud 100 kontrollpunkti jooksu

Timo Sild võitis täna Keila-Joal Tallinna orienteerumisnädala raames toimunud 100 kontrollpunktiga tavarajavõistluse ajaga 1:23.31. Talle kuulus ka orienteerumisnädala üldvõit. Täna teiseks tulnud inglane Jonathan Crickmore kaotas Sillale rohkem kui viie minutiga ja kolmanda koha saanud soomlane Mikko Huhtinen juba ligi 16 minutiga. Lauri Sild jätis ühe kontrollpunkti vahele ja diskvalifitseeriti. Tänase võistluse paremad, pjedestaali kõrgeimal

Navi Vutiselts naasis Valgast kaotusega

Navi Vutiseltsil ei õnnestunud Eesti jalgpallimeistrivõistlustel oma tabeliseisu parandada, sest täna Valgas peetud III liiga mängus kaotati 2:4 (1:2) sealsele FC Warriorile. Ilma vahetusteta mänhinud Navi meeskonna mõlemad väravad lõi Veiko Maidla – 28. minutil viigistas ta mänguseisu 1:1 ja 73. minutil tegi lõpptulemuseks 2:4. Järgmine täisvoor mängitakse III liiga lõunatsoonis alles juuli lõpus. Küll

Suvevolleetapp sai ilmataadi kiuste peetud

Teisipäeval halva ilma tõttu ära jäänud suvevollesarja Võrumaa kolmas etapp peeti tagantjärgi eile ning kuna pargiväljaku platsid on üle ujutatud, siis erakorraliselt Tamula rannas. Võistlusel osales 24 vaprat võrkpalliharrastajat – 18 meest ja 6 naist, kes jagati kuueks erinevaks võistkonnaks. Võitis nelik, kuhu kuulusid Hippe Oimet, Martin Lukka, Margo Hurt ja Sander Kronberg. Teiseks tulid