Kerttu Jallai ja Liisi Sokman mängisid Eesti eest

Eesti korvpallinaiskonnas mängis tänases EMi valikmängus Lätiga kaks Parksepa spordiklubi kasvandikku: Kerttu Jallai viskas 14 minutiga neli ja Liisi Sokman viie minutiga kolm punkti, esimene võttis ka ühe lauapalli ja teine andis ühe resultatiivse söödu. Riias peetud mängu võitis tulemusega 82:60 (35:31) Läti, kes juhib alagruppi täisedu viie võiduga. Eestil on kirjas üks võit ja

Võrumaa ja Valgamaa jalgpallimeeskonnad tegid 2:2 viigi, penaltitega jäid peale võrulased

Võrumaa jalgpallimeeskond viigistas Eesti maakondade maavõistluste sarjas täna Võrus Valgamaaga 2:2 (1:1), matšijärgsed penaltid võitsid võrulased 5:4. Penaltiseerias tegid mõlemalt poolt neli esimest lööjat (võrulastel Lauri Pilv, Janek Siska, Jüri Artemkin ja Andrei Kiš) oma tööd veatult. Siis sai Võru väravavaht Ville Tüve Sergei Pavlovi löögile käe ette ja pall lendas üle värava, võrulaste viies

Vandaalid rikkusid vutipoiste treeningväljaku

Tundmatud driftijad rikkusid ööl vastu laupäeva FC Helios Võru treeningväljaku Roosi tänavas. Klubi tegi politseile juhtunu kohta avalduse. Kui kellelgi on infot, mis aitaks kurikaelad tabada, siis palutakse klubi teavitada! Foto: FC Helios Võru

Hollased Pärnus esikolmikusse ei jõudnud

Eliise Hollas ja Julija Mõnnakmäe said täna Eesti rannavõrkpalli GP sarja teisel etapil Pärnus neljanda koha. Hollas ja Mõnnakmäe alustasid turniiri nelja võiduga, aga jäid siis poolfinaalis 0:2 alla Kadri Keskkülale ja Anu Tsirelile ning pronksimängus 1:2 ka Kristi Nõlvakule ja Erle Püvile. Turniiri võitsid lätlannad Anete Brinke ja Alise Pastare. Anett Hollas – Juudit

Andres Rajale tõkkesprindis kaheksas koht

Andres Raja tõi täna Eesti tiimile Tallinnas Euroopa võistkondlike meistrivõistluste esiliigas 110 meetri tõkkejooksus kaheksanda koha punktid. Tõkkesprindi võitis ajaga 13,51 ungarlane Balasz Baji. Raja aeg oli 14,37. „Olen rahul. Võistkondlik võistlus – kindla peale start, kindla peale jooks, liigselt riske ei võtnud. Tõin maksimumpunktid ära, mis suutsin,” ütles Raja Vikerraadiole. „Nädal aega tagasi veel

Jürgen Kolgi väravad viisid FC Kääpa võidule

FC Kääpa võitis eile Eesti jalgpalli rahvaliigas võõrsil Antsla meeskonna 2:0 (1:0), võitjate mõlemad väravad lõi Jürgen Kolk. Esimese värava puhul tal õnne – vasakult äärelt antud tsenderdus läks üle jala, aga pall maandus võõrustajate väravas. Teise poolaja keskel pääses Kolk Antsla väravavahiga üks-üks olukorda ja lõi palli kindlalt tahaposti. Antsla jalgpallurite aktivasse jäi mängus

HRK ratturid jõudsid Värska GP-l poodiumile

Eile toimunud Värska GP rattamaratonil oli poodiumile asja ka Haanja rattaklubi ratturitel: Mari-Liis Mõttus võitis naiste arvestuses esikoha, Sander Nool ja Georg Kõivumägi saavutasid M18 vanuseklassis vastavalt teise ja kolmanda koha. Tarmo Mõttuse jättis paarsada meetrit enne lõppu tehtud väike sõiduviga neljandaks ja M40 vanuseklassis teiseks. „Läksin teist kohta püüdma üldarvestuses ja üritasin Sten Saarnitsust