Ivar Ivanov on 10 000 meetris Eesti pronksimees

Ivar Ivanov (KJK Lõunalõvi, pildil) võitis täna Kosel toimunud Eesti meistrivõistlustel 10 000 meetri jooksus pronksmedali. Jooksu kindel võitja oli Roman Fosti (Stamina SK), kes finišeeris ajaga 30.38,64. Teisena ületas lõpujoone võitja klubikaaslane Priit Aus, kes sai lõpuajaks 32.14,47, kolmandana Ivanov ajaga 32.19,86. Esimesena medalita jäänud Anti Puustust (KJK Sakala) edestas Ivanov ligi viie sekundiga.

Eesti teatevõistkonnad noorte EMil teises kümnes

Makedoonias Strumicas lõpule jõudnud noorte orienteerumise EMil tõi Lauri Pähn täna Eesti M16 vanuseklassi teatemeeskonna ankrumehena finišisse 15. kohale. Kulla võitsid Soome poisid. M18 vanuseklassi noormeeste teatevõistluse võitis Norra. Eesti kolmik, kus viimast vahetust jooksis Janek Piirisild, sai 17. koha. Sama vanuseklassi Eesti neiude kolmik, kus kahte esimest vahetust jooksid Marianne Haug ja Silvia Luup,

Mari-Liis Mõttus tuli grupisõidus Eesti juunioride meistriks ja lunastas sellega pääsme EMile

Mari-Liis Mõttus krooniti täna Palamusel jätkuvatel jalgratta maanteesõidu Eesti meistrivõistlustel naisjuunioride grupisõidu võitjaks. 16aastane Mõttus lõpetas naiste eliitklassi ja juunioride ühise 76,8 km pikkuse sõidu kuuendana. Naiste kulla võitnud Liisi Ristile, kes esindab Itaalia progiklubi S.C. Michela Fanini Rox, kaotas Mõttus kuue minuti ja 25 sekundiga. Juunioride esikohaheitluses lõi ta lõpuspurdiga Rahel Kallast ja Kärolin