Marian Kikas lõpetas raske võistluse 15. kohaga

Marian Kikas hobusel Jaliszko sai läinud laupäeval Norras peetud Põhja- ja Baltimaade meistrivõistlustel kestvusratsutamises 15. koha. Kivisel, mägisel ja ülimalt tehnilisel 120 km pikkusel rajal saavutas Võrumaa ratsutaja keskmiseks kiiruseks 12,18 km/h. Ülejäänud Eesti võistlejatele, Kairit Kalbrele hobusel Nola, Heigo Rohtlale hobusel Fatas Zanzibaar ja Anne Rohtlale hobusel Jalizza Adamas, sai raske rada saatuslikuks ning

Jätka lugemist →

Vesi on külm ja ujumisvõistlus lükatakse edasi

Sel laupäeval Võrus Tamula järvel toimuma pidanud Georg Otsa mälestusvõistlus pikamaaujumises on madala veetemperatuuri tõttu edasi lükatud. „Niipea, kui suvi saabub ja järvevee ujumissõbralikuks soojendab, teeme võistluse ikkagi ära!” kinnitati Võrumaa spordiliidust. Ära jääb ka pühapäeval Rõuges toimuma pidanud ujumisvõistlus.

Rõuges avatakse uus rannavõrkpalliväljak

Rõuges avatakse homme, 4. juulil kell 19 uus rannavõrkpalliväljak. Esimeseks pallilahinguks uuel platsil lähevad ühele poole võrku Sten Maask ja Janno Järvpõld ning teisele pooleTimo Tool ja Martin Loim ehk kordub Võrumaa tänavuste rannavollemeistrivõistluste esimese etapi finaal. Võrkpalliväljaku rajamist toetasid Rõuge vald ja Credit24 rahvaliiga projekt „Võrguplatsid korda!”. Juba laupäeval toimub uuel väljakul Rõuge rannavõrkpalliturniir.

Jätka lugemist →

Algavad Võrumaa tennisemeistrivõistlused

Täna algavatel Võrumaa tennisemeistrivõistlustel osaleb üksikmängus 18 meest ja 12 naist. Meistritiitlit asub jahtima ka seitse meespaari, kuus naispaari ja kümme segapaari. Võitjad selguvad augusti alguses.