Hanna-Mai Vaikla avapäeva saak oli 2815 punkti

Hanna-Mai Vaikla kogus Poolas Torunis Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigas seitsmevõistluse avapäeval 2815 punkti ning on 32 võistleja seas 30. kohal, edestades võistkonnakaaslast Mari-Liis Murulat ja 200 meetri jooksus katkestanud poolatar Karolina Tyminskat. Naiste vahenditega oma esimest seitsmevõistlust tegev alles 17aastane Vaikla alustas päeva 15,39ga tõkkesprindis, mis on sel distantsil naiste tõketega tema uus isiklik rekord.

Rõuge paadiralli võit läks Tauno ja Taavi Möldrile

Rõuge paadiralli tänavused võitjad on Tauno ja Taavi Mölder (pildil). Oliver ja Taavi Lüütsepp kaotasid võitjatele 16,3 ning Lennard Luik ja Margo Kuiv 17,9 sekundiga. Naistest olid kiireimad Silja Suija ja Sirli Hanni, kes üldjärjestuses said 11. koha. 17. korda peetud võistluse finišisse jõudis 70 paatkonda. Foto: Facebook Tulemused

Viljar Kannimäe Rakke rattamaratonil 13.

Estonian Cup sarja kuuluva 60 km pikkuse Rakke rattamaratoni võitis täna Alo Jakin, parima Võrumaa ratturina sai Viljar Kannimäe (+3.31) 13. koha. Tarmo Mõttus oli 30. (+7.13). „Minu tulemust rikkus veidi kolm kilomeetrit enne lõppu tühjenenud tagarehv. Õnneks vedas lõpuni välja, aga seistmeliikmeline grupp, kuhu kuulusin, läks ikka oma teed,” ütles Tarmo Mõttus. Maratonile tühjendustrenni

Raido Ränkel ümber Pühajärve jooksul üheksas

Raido Ränkel sai täna ümber Pühajärve jooksul üheksanda koha. 10,7 km pikkuse jooksu võitis ajaga 34.54 Sergei Tšerepannikov. Ränkel kaotas talle 1.57ga. Poolesaja parema hulka mahtus võrulastest veel 49. kohaga (+6.50) lõpetanud Mikk Laur. Naistest kuulus esikoht Venemaa esindajale Arina Šulgina ajaga 38.32. Võrulanna Kertu Ränkel oli ajaga 45.52 naistest üheksas.

Rannavolleplatsi avasid saalikoondislased

Eile avati Rõuges Credit24 rahvaliiga projekti „Võrguplatsid korda!” ja Rõuge valla toel valmunud rannavõrkpalliväljak. Uuel platsil peetud esimeses mängus võitsid Eesti saalikoondise liikmed Robert Täht ja Andri Aganits Sten Maaski ja Janno Järvpõllu 2:0 (21:14, 23:21). Pildil on nad koos teiste avamise asjaosalistega. Täna toimub platsil juba suurem rannavolleturniir. Foto: Rõuge vald