Hanna-Mai Vaikla superliigadebüüt tõi 4862 punkti

Hanna-Mai Vaikla lõpetas elu esimene seitsmevõistluse täiskasvanute konkurentsis Poolas Torunis Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigas 4862 punktiga. Teise võistluspäevaga möödus alles 17aastane Võru tüdruk kahest konkurendist ja lõpetas võistluse 28. kohaga. Päeva esimesel alal, kaugushüppes, sai Vaikla kirja tulemuse 5.58. Odaviskes parandas ta ligi nelja meetriga isiklikku rekordit, saates 600grammise heitevahendi 40 meetri ja 11 sentimeetri

Vastseliina FC Aspen sai juba kümnenda kaotuse

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni ette mängitud 11. vooru mängus täna võõrsil FC Otepääle 0:4 (0:1). Võõrustajad läksid juba kümneminutise mängu järel 1:0 juhtima. Teise värava tegi Otepää pool tundi enne kohtumise lõppu. Kümmekond minutit hiljem lõi Aspeni mängija Marko Tarro omavärava ning viis minutit enne lõpuvilet vormistas Otepää 4:0 võidu.

Tanel Leok MM-sarjas endiselt teise kümne lõpus

Tanel Leok sai täna Rootsis Uddevallas MXGP-klassi motokrossi MMil punkte vaid esimeses sõidus, mille lõpetas 17. kohaga. Teise sõidu katkestas TMi tehasetiimi esindav Võrumaa motomees avaringil. Stardikurvis toimus suurem kukkumine, kus osales ka Leok, kes pidi sõidu pärast karmi õhulendu pooleli jätma, sest tema tsikkel sai niivõrd palju kannatada, et edasisõitmine oli võimatu. Mõlemad sõidud

Rõuge maratoni võitis Sander Hannus, Võrumaa meistriks tulid Margus Lehtna ja Monika Irves

Täna joostud 2. Rõuge maratoni võitis tartlane Sander Hannus, kes lõpetas ligi 30kraadises palavuses uue rajarekordiga 2:55.01,4. Teisena ja Võrumaa meistrina jõudis ajaga 3:07.07,3 finišisse Margus Lehtna, kes viimati oli maratoni jooksnud kaheksa aastat tagasi. Kolmandana lõpetas jooksu Erkki Etverk (aeg 3:23.20,8), neljandana Margus Luhtoja (3:25.52,5) ja viiendana Võrumaa meistrivõistluste hõbeda saanud Ants Isak (3:32.28,9).