Sander Nool ja Mari-Liis Mõttus võitsid Eesti meistrivõistlustel BMX-krossis hõbemedali

Eile Tartus Tähtvere puhkepargis toimunud Eesti meistrivõistlustel BMX-krossis võitsid nii Sander Nool kui ka Mari-Liis Mõttus oma vanuseklassis teise koha. Naisjuunioride finaalis edestas Mõttust ainsana Ketlin Tekkel. Sander Nool jäi meesjuunioride finaalis alla viljandlasele Kristjan Johansonile, Sven Liivamägi lõpetas viiendana. „Liivamägi oli eelsõitudes väga heas hoos ja näitas stabiilselt lootust kolmandale kohale, aga stardis äpardus

Jätka lugemist →

Tauri Tamm sai kombiharjutuse EMil Võrumaa laskuritest parimana koha teise kümne lõpus

Soomes Mäntsäläs nädalavahetusel toimunud EMil jahipraktilise laskmise kombineeritud harjutuses sai Tauri Tamm 19., Tauno Tamm 27., Rivo Poltimäe 52. ja Kaupo Kindsigo 63. koha. Euroopa meistriks tuli 150 laskuri konkurentsis 780 punktiga ungarlane Andras Varga, parima eestlasena sai 763 punkti kogunud Veikko Tihvan seitsmenda koha. Tauri Tamme tulemus oli 752, Tauno Tammel 746, Poltimäel 732

Jätka lugemist →

Aigar Leok võitis Jõesuu endurosprindi

Pärnumaal Tori vallas Jõesuul laupäeval toimunud endurosprindi Eesti ja Balti karikavõistluste etapil oli absoluutselt kiireim mees Aigar Leok, kellele kuulus ka E3-klassi esikoht. Martin Leok võitis esikoha E2-klassis. E3-klassis järgnesid Aigar Leokile Urmas Põldma ja Priit Palatu. E2-klassis jõudsid esikolmikusse veel Toomas Triisa ja Elary Talu, Timmo Mõts oli neljas.

Võrumaal võeti mõõtu praktilises laskmises

Nursipalu polügoonil peeti nädalavahetusel esinduslik rahvusvaheline praktilise laskmise võistlus Estonian Open Rifle. Tegu oli kõrgetasemelise võistlusega, kus võistles 150 laskurit 13 riigist. Eesti meistriks tulid Meelis Unt ja Madis Reier.

Kevin Kaurson tuli Rosma rajal teiseks

Kevin Kaurson saavutas eile Põlvas Rosma rajal peetud motokrossi Mini karikasarja etapil ekspertklassis Marthi Lepiku järel teise koha. Päev varem Toilas toimunud Top200 sarja etapil oli Reio Timmi MX A-klassis 15.