FC Helios Võru võttis kõrgemate liigade tiimidelt juba kolmanda skalbi ja pääses veerandfinaali

FC Helios Võru jalgpallimeeskonna teekond Eesti väikestel karikavõistlustel jätkub, sest tänases kaheksandikfinaalis saadi Pärnu FC Metropoolist 1:1 viigiga lõppenud mängu järel penaltiseerias 6:5 jagu. Ükski Võrumaa meeskond pole väikeses karikasarjas varem veerandfinaali jõudnud. Saavutus on seda hinnatavam, et IV liigas mängivad võrulased on konkurentsist kukutanud juba kolm endast kõrgemal mängivat tiimi: FC Metropooli ja Sörve

Eesti teatemeeskond oli orienteerumise MMil 9.

Eesti meeskond, kuhu kuulusid ka vennad Timo ja Lauri Sild, lõpetas orienteerumisjooksu MMil Itaalias viimase alana kavas olnud teatevõistluse täna üheksanda kohaga. Eesti esimese etapi jooksja Sander Vaher andis vahetuse Timo Sillale üle viiendana. Liidriohjad haaranud Prantsusmaale kaotas Eesti 1.49. Timo Sild langes teise vahetuse lõpuks seitsmendaks. Juhtima asunud Šveitsist jäi Eesti maha 5.32. Eesti

Priit Rebane saavutas Misso rajal etapivõidu

Täna Missos sõidetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste kolmandal etapil võitis Super 1600-klassis esikoha Vastseliina valla mees Priit Rebane (Lada Samara) Tõnu Peegi ja Artur Metsare ees. Andre Kure võistlus lõppes katkestamisega poolfinaalis. Konkurents oli Super 1600-klassis tavapärasest veidi hõredam, sest Janno Ligur ja Siim Saluri osalesid samal ajal rallikrossi MM etapil Belgias ning puudus ka selle

Tour de Rõuge liidriks asus Kristjan Randma

8. Tour de Rõuge eilse 24 km pikkuse proloogi võitis Kristjan Randma, kes pinevas lõpuheitluses edestas Joonas Maanurme poole ja Kaupo Kattaid 1,7 sekundiga. Meespaaridest olid parim Risto Roonet – Meelis Rebane, naistest soomlanna Pauliina Pohja. Täna on mägirattatuuril ees raske 66 km pikkune etapp, kus tuleb läbida 1050 tõusumeetrit. Homme, viimasel päeval, sõidetakse 72