Kaks Võru tüdrukut tõusis esikohapoodiumile

Eile ja täna Tartus toimunud Eesti noorte rannavõrkpalli karikasarja etapil tõusid võrulastest autasustamispoodiumi kõrgeimale astmele Hanna-Liisa Ilves ja Greete Hollas. Esimene tuli koos Jete-Mari Külmhallikuga võitjaks kuni 18aastaste neidude konkurentsis, teine koos Mona Marandiga kaks aastat nooremate seas. Hollas ja Marandi mängisid ka kuni 18aastaste turniiril, kus said neljanda koha. Albert Hurt tuli koos Karl-Joosep

Armin Pilv ja Viljar Teppo kihutasid kullale

Võrumaa ratturid võitsid täna Väiksel Munamäel toimunud Eesti meistrivõistlustel kiirlaskumises (downhill) kaks esikohta: juunioridest oli kiireim Armin Pilv (pildil), seenioridest Viljar Teppo. Allar Kivisaar tuli hobikassis teiseks ja Robert Järv juunioride seas neljandaks. Haanja rattaklubi esindav Tartu noormees Georg Kõivumägi oli juunioridest kolmas. Foto: erakogu

Eesti juuniorid lõpetasid viimase valikturniiri kolmanda kohaga ja EMi piletit ei teeninud

Eesti juunioride võrkpallikoondis, kuhu kuulus ka võrulane Joonas Popman, EMi finaalturniirile küll ei jõudnud, kuid sai täna Itaalias Montesilvas lõppenud valikturniiril kirja toreda 3:0 võidu Saksamaa üle. Turniiri esimeses kahes mängus kaotasid Eesti noormehed nii Itaaliale kui ka Hispaaniale 1:3. Temporündajana Eesti meeskonna algrivistusse kuulunud Popman tegi parima mängu Hispaania vastu, kui teenis 11 (+10)

Tanel Leok sai Soome MM-etapil 16. koha

Tanel Leok sai täna Soomes Hyvinkääs motokrossi MXGP-klassi MM-etapil 16. koha. Avasõidus tuli TMi tehasetiimis kihutav Leok esimeselt ringilt 16. kohal, kerkis sõidu keskel mõneks ringiks 13. kohale, aga lõpetas ikkagi 16. kohaga. Võrumaa motomees oli viimane, kes sõidu võitnud Antonio Cairolilt (KTM) ringi sisse ei saanud, itaallasele kaotas ta 1.56,761 Teises sõidus jõudis Leok

Orienteerujad võistlesid Kalevi suvejooksul

Lääne-Virumaal Kõverjärvel eile ja täna toimunud 41. Kalevi suvejooksul orienteerumises sai Tanel Papp (OK Võru) meeste konkurentsis kahe päeva kokkuvõttes viienda koha, kiireim oli Erkki Aadli. Esikoha võitis OK Võru orienteerujatest Hando Allmann (M14). Lauri Pähn (M16) ja Alex Treier (M14) tulid teiseks ning Airi Alnek (N45) kolmandaks.

Robert Täht ja Oliver Venno Oakley Cupil teised

Robert Täht saavutas täna koos Oliver Vennoga Pärnus Eesti rannavolle GP sarja kolmandal etapil Oakley Cupil teise koha. Eile jõudsid Täht ja Venno kolme järjestikuse võiduga poolfinaali, kus täna alistasid Karl Jaani ja Rain Raua 2:1 (-21, 10, 12). Finaalis tuli tunnistada lätlaste Edgars Tocsi ja Rihards Finstersi 2:0 (21, 14) paremust. Sten Maask ja

Mari-Liis Mõttus kaotas parimatele ringiga

Juunioride maanteesõidu EMil Šveitsis Nyonis kaotas Mari-Liis Mõttus täna neidude 86,4 km pikkuses grupisõidus parimatele ringiga. Kulla võitis itaallanna Sofia Bertizzolo. Kärolin Varblane sai protokolli 45. (+4.59), Mõttus 60. ja Kelly Kalm 68. koha. Mari-Liis Mõttuse sõnul oli sõit väga närviline, pidevalt pidurdati hoog maha ja siis tuli jälle kiirendada ning olid ka vist mõned