Antslal rahvaliigas neljast mängust kaks võitu

Antsla jalgpallimeeskond sai oma tänavuses neljandas rahvaliiga mängus kirja hooaja teise võidu, kui alistas võõrsil 3:0 Pühajärve JK Revali. Mängu avavärav sündis esimese poolaja viimastel minutitel, kui Karl Uibolehe paremalt äärelt antud tsenderduse lõi vastaste võrku Martin Uusimaa. Teisel poolajal lõi Antsla veel kaks väravat, mille autoriteks olid Sander Koobak ja Martin Uusimaa.

Sõmerpalu staadionikrossil võitis Väino Leoki rändkarika kuueaastase vaheaja järel Tanel Leok

Sõmerpalu staadionikrossi võitjana võis täna oma vanaisa Väino Leoki rändkarika kuueaastase vaheaja järel taas pea kohale tõsta Tanel Leok. Võistluspäeva lõpetanud superfinaalis edestas TMi tehasetiimi esindav Leok 8,7 sekundiga Soome värvides sõitvat ja varem MX1 Inter-klassi võitjaks tulnud Harri Kullast (KTM) ning 15,4 sekundiga oma itaallasest tiimikaaslast Davide Guarnerit. Viimane sõitis algul teisel kohal, aga

Võrumaa vutimeistrivõistlustel on juubelihõngu

Homme algavad järjekordsed Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused. Turniir on juubelihõnguline, sest esimene maakonna meister selgus 20 aastat tagasi. Seekordsetel meistrivõistlustel osaleb nagu mullugi kuus meeskonda, aga kui eelmisel aastal mängisid esmalt kõik kõigiga läbi, siis tänavu on tiimid jagatud kahte alagruppi. Seda selleks, et mängude arvu ning Eesti meistrivõistluste madalamates liigades ja rahvaliigas mängivate meeste koormust vähendada.

Võru spordiveteranid käisid ESVLi spordimängudel

Võru spordiveteranide koondis sai läinud nädalavahetusel Kilingi-Nõmmel toimunud Eesti spordiveteranide liidu 47. spordimängudel II grupis neljanda koha. Edukaimad oldi kergejõustikus, kus võideti kolm kulda, kaks hõbedat ja kaks pronski. Kõik kolm esikohta saavutas N65 vanuseklassis Külli Sisask. Võrkpallis said võrulannad N35+ turniiril viienda ja N50+ turniiril kuuenda koha. Petangis tuli Võru II võistkond (Danel Pilv,

Siim Plangi jäi uue auto esimese testiga rahule

Võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu stardivad homme algaval Rally Estonial esmakordselt R5-klassi Peugeot 208 T16 autoga. Uut autot saadi esimest korda testida eile. „Testiga saab rahule jääda – auto on uskumatult vinge ja potentsiaali on palju, küsimus vaid selles, kui palju suudame ise sellest realiseerida. Ainukese miinusena võib välja tuua selle, et võrreldes Evo

Suvevollesarjas peeti kuues etapp

Eile Võru pargiväljakutel toimunud suvevollesarja järjekordsel etapil võidutsesid meestest Henri Pilt, Kajar Kivioja ja Roman Provotorov ning naistest Iris Ivan, Hanna-Liisa Ilves ja Ave Saaremägi. Meestest said teise koha Kristjan Rebane, Sander Punamäe ja Kristjan Mast ning kolmanda koha Kaupo Puusepp, Margus Peterson, Martin Sõna ja Kaidur Kaart. Naistest tulid teiseks Ülle Olli, Hippe Oimet